Cenzúra vo významnej mediálnej agentúre Reuters.

Nie je žiadnym tajomstvom, že americké médiá sa snažia démonizovať kandidáta na prezidenta Donalda Trumpa a vyzdvihovať Hillary Clintonovú.

Dobrým príkladom je aj významná agentúra Reuters, v ktorej chcel režisér stopnúť živé vysielanie, v ktorom Donal Trump pôsobil v pozitívnom svetle. Hrdinský kameraman však propagandistického cenzora neposlúchol a kameroval ďalej.

Kandidát na amerického prezidenta Donald Trump je často médiami nazývaný rasistom či xenofóbom, len preto, že si nedáva servítku pred ústa a veci pomenúva pravým menom. Dôležitým momentom je aj fakt, že Trump chce zlepšiť geopolitické vzťahy s Ruskom na čele s Vladimírom Putinom. To sa mainstreamovým propagandistom príliš nepáči, preto je v Amerike rozbehnutá propagandistická diskreditačná kampaň proti Trumpovi.

Najnovším dôkazom je odhalenie cenzúry vo významnej agentúre Reuters. Vo videu, ktoré sa šíri internetom, je zachytené ako černošský biskup Wayne Jackson obdarúva Donalda Trumpa Bibliou a šálom za obrovského potlesku obecenstva.

Takéto ukazovanie Trumpa v pozitívnom svetle sa ale zrejme nepáčilo režisérovi priameho prenosu, ktorý sprostredkúvala agentúra Reuters aj pre ostatné médiá. Informoval o tom portál Theconservativetreehouse.com.

Odvážny kameraman však cenzorského propagandistu odmietol poslúchať a povedal: “Natáčam ďalej. Je mi jedno, čo vravia. Hoci zrejme riskujem vyhodenie zo zamestnania”.

Vo videu je ďalej počuť  ako režisér prikázal kameramanovi: “Vypni to! Ďalší hlas v pozadí, ktorý zrejme patril kolegovi kameramana, ktorý odmietol prestať natáčať, sa opýtal: “Treba to vypnúť? Áno, Michael, urob to!”, opakovane prikázal režisér. Po pár sekundách sa začal triasť obraz a následne sa celý prenos vypol.

Video si môžete pozrieť tu :

 

zdroj videa: youtube.com, Full Metal Druid

 

zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/cenzura-vo-vyznamnej-medialnej-agenture-reuters-reziser-stopol-zive-vysielanie-aby-nebol-trump-ukazany-v-pozitivnom-svetle/828928

 

 

 

Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

17. november – zápas za slobodu pokračuje

ĽS Naše Slovensko poslala do RTVS predžalobnú výzvu kvôli cenzúre.

Hospodárske postavenie Slovenska v Česko-Slovensku

Poznámka na úvod

V celom texte používame pre pomenovanie spoločného štátu Slovákov a Čechov pomlčku (spojovník): Česko-Slovensko, Česko-Slovenská republika,

Silové zložky si sviatky neužijú: „Polícia aj armáda je už pripravená dozerať na zákaz voľného pohybu“, avizuje minister vnútra

Polícia je pripravená kontrolovať dodržiavanie obmedzení voľného pohybu osôb počas Veľkej noci v prípade, ak ich na pondelkovom rokovaní schváli vláda.

Európu v jej ťažkom období vedú diletanti

Myslí si to bývalý slovenský politik Jozef Banáš.