Česko sa búri

 Policajti prezlečení za neofašistov mali provokovať vítačov. Osobnosti hovoria o goebbelsovskej propagande.

 

Scenár zo sobotňajšej demonštrácie pre médiá písala pravdepodobne polícia, ktorá účelovo pripravila malú epizódku, ktorá však mohla stať zdravie nielen občanov, ale aj niektorých policajtov, ktorých niekto v tejto hre obetoval.

Cielená provokácia podľa všetkých indícií riadená políciou alebo pod dohľadom je zdokumentovaná na tomto videu, kde skupina osôb, možno policajtov v kuklách, ktorí sa vydávajú za neonacistov provokujú pochod tzv. vítačov utečencov. Celá akcia mala poslúžiť médiám, aby mohli skompromitovať protestujúcich proti migrantom a označiť ju za fašistickú a násilnú.

“Na minulom stretnutí ste mi hovoril, aby sme si neodkazovali veci cez média pán minister, ale po včerajšku nevidím dôvod túto vec riešiť telefonicky,” odkazuje ministrovi vnútra Jiří Vítek predseda strany Patrioti,pretože toto je jasný dôkaz toho, že políciu vediete proti svojim zamestnancom, ale aj ľuďom, ktorých máte zo svojej pozície chrániť.”

“Týmto vás žiadam o okamžité vyšetrenie tejto situácie a v prípade potvrdenia, že išlo o zložku Ministerstva vnútra tak jednoznačné žiadam aj odstúpenie ministra vnútra, ktorý nasadzuje vedome i nevedome zamestnancov ministerstva vnútra proti vlastným občanom,” uzatvára Vítek.

 

 

zdroj: youtube.com, Tomáš Pecina

podľa: http://www.hlavnespravy.sk/cechy-sa-buria-policajti-prezleceni-za-neofasistov-mali-provokovat-vitacov-osobnosti-hovoria-o-goebbelsovskej-propagande/741601

 

 

Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Dni energie na Slovensku

Aj v roku 2017, po troch úspešných ročníkoch, Vám prinášame náš osvetový projekt Dni energie na Slovensku - DENS 2017.

EÚ potrebuje ekonomickú sústavu riadenia

V Bruseli protestovali zdravotníci. Od vlády požadujú reformu financovania a viac pozornosti či uznania za prácu. Kvalita zdravotníctva je vo voľnom páde a zamestnanci už  nedokážu plnohodnotne ošetrovať pacientov vyhlásil zdravotnícky odborár Steven O,Brien.

Murgaš na Route 66

Slovenská Route 66 - to je cesta s číslom 66, ktorá spája juh Slovenska so severom, začína sa v Šahách, pokračuje cez Banskú Bystricu, Telgárt, Poprad až do Tatranskej Javoriny.