Demonštranti v nemeckom meste Sebnitz protestovali proti migrantom

Asi 2,5 tisíc demonštrantov, prívržencov hnutia Pegida, včera v nemeckom meste Sebnitz protestovali proti migrantom.

Žiadali, aby nemecká vláda zastavila prílev utečencov z Blízkeho Východu a pokúsili sa vytvoriť “protimigrantský živý múr”.

V nemeckom Sernitzi, ktorý sa nachádza blízko českej hranice, asi 2,5 tisíc demonštrantov včera protestovalo proti migračnej politike nemeckej vlády. Podobné demonštrácie sa konali aj v iných mestách v Sasku. Informoval o tom nemecký portál MDR.

Demonštranti sa pokúsili vytvoriť “živý múr”, aby prekazili príchod utečencov, avšak zakročila polícia a táto „výstavba“ sa neuskutočnila. Protestujúci mávali plagátmi s heslami:

“Média klamú” a “Merkelová musí podať demisiu”. Žiadali, aby azyl udeľovali iba tým migrantom, ktorí sú v skutočnosti politickými alebo vojnovými utečencami, ale aby ekonomickým migrantom vstup do krajiny zakázali.

 

 

zdroj: youtube.com, Spooky Felix SCOPED!

Eugen Rusnák

 

zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/videoreportaz-demonstranti-v-nemeckom-meste-sebnitz-protestovali-proti-migrantom-tvrdili-ze-media-klamu-a-merkelova-by-mala-podat-demisiu/690352

Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

POCTA JÁNOVI HOLLÉMU V BRATISLAVE

Katolíckeho kňaza, výnimočného básnika, prekladateľa zo starogréčtiny a latinčiny, vzdelanca, veľkú osobnosť slovenského národa Jána Hollého si uctili položením venca k jeho pamätníku v Bratislave na Rudnayovom námestí pri Katedrále sv. Martina pri príležitosti 173. výročia jeho úmrtia PhDr. Daniela Suchá, predsedníčka občianskeho združenia Cyrilometodiada, a PhDr. Marián Servátka, CSc., bývalý veľvyslanec SR pri Svätej stolici.

Poslovia zla

Poznámka na úvod:  Keď hovorím my, myslím nie len my na Slovensku, ale my EÚ. Keď píšem „novinári“, nemyslím tým iba slovenských, ale európskych.

NATO pripravuje novú provokáciu v Kerčskom prielive

Novembrová provokácia Ukrajincov v Kerčskom prielive potvrdila, že Ukrajinci sú pripravení zúčastniť sa každej provokácie, ktorú vymyslia ich americkí páni.

Vedia čo chcú?

Čitateľ sa môže spýtať, že kto. Myslím na politikov, či politické strany. Nadpis by mohol znieť aj takto:  čo nás vedú, nech to vedia.