Džihádisti infiltrujú kresťanskú Európu a tá len sníva o integrácii

Najib Michael Moussa, katolícky arcibiskup v Mosule nás varuje, keď hovorí, že medzi záplavou sýrskych migrantov, ktorí prichádzajú cez Turecko do Európy sú aj tisícky džihádistov.

Arcibiskup bol jedným z piatich finalistov na cenu Sacharova za rok 2020. Minulý mesiac bol pozvaný, ako aj ďalší štyria finalisti na jej odovzdanie do EÚ parlamentu. Tam hovoril aj o tom, čo očakáva Európu, ak bude len naďalej snívať svoj sen o integrácii moslimov.

Vyjadril svoje veľké obavy  z toho, ako bezmocne sa Európa len prizerá tomu, ako ju islamizmus infiltruje a opantáva. Neveľmi sa však páčilo bruselským vládcom, keď povedal, že migrácia je,  podobne ako aj islamský terorizmus, nielen čisto islamský problém, ale že oboje sú politicky a geopoliticky využité a zneužité tými, ktorých prvoradým záujmom je destabilizácia Európy.

Niekoľko viet z jeho prednesu bruselským pánom, nad ktorými len mlčky vraštili čelo, lebo nemali čím oponovať:

„Bol som mnohokrát v Turecku a navštívil som viaceré utečenecké tábory. Turecká vláda presvečila všetkých utečencov o tom, že v Európe sú vítaní a že len od Turecka závisí, kedy ich tam prepustí, čo aj robí. Problém migrácie nie je len humanitárny, ale predovšetkým je politický. Migranti sú použití ako politická zbraň. V rámci toho, čo robí terorizmus vo Francúzsku a inde v EÚ, tak nejde len o islam. Je viacero štátov, ktoré chcú získať politickú moc nad Európou a preniknúť do jej systémov a destabilizovať ich. Relígia je tu zneužívaná pre politické ciele. Samozrejme, že za terorom sú aj náboženské motívy, ale tie sú len súčasťou celkového problému. Mnohé štáty sú presvedčené, že islam sa rýchlejšie rozšíri, keď bude rozbitá bezpečnosť Európy, čo ju následne destabilizuje. Islam, ktorý je radikálny, nemožno v krajine akou je napr. Francúzsko integrovať. Kto si to myslí, ten len sníva. Texty v Koráne  prikazujú moslimom urobiť všetko pre to, aby na Zemi žilo celé ľudstvo zjednotené v islame. Prikazujú to predovšetkým tzv. Medina-texty a tými sa riadi väčšina moslimov – aj teroristi. Počas  mojej mladosti v Mosule nebola šária zákonom a deväť z desiatich žien si nezahaľovali vlasy ani tvár.Teraz sa to všetko obrátilo a rozširuje sa to už aj v Európe. To všetko by sa nikdy neudialo, ak by európske krajiny vydali proti tomu prísne zákony.“

Po tejto reči ostalo v sále ticho a až po chvíli sa ozval tu a tam slabý potlesk – ako svedectvo slabosti Európy.

Je hanbou predstaviteľov Európy, že nezaznel hromový potlesk a je hanbou veľkých európskych médií, že nepublikovali nič z toho, čo arcibiskup z Mosulu Európe odkázal.

Moslimovia, ktorí sa fanaticky riadia Medina-textami Koránu sú nami neintegrovateľní a preto nepatria do našej kresťanskej Európy. Ich cieľom je mať raz takú Európu, kde sa bude všetko riadiť Koránom z Mediny.

Roman Bednárzdroj: https://www.hlavnespravy.sk/arcibiskup-z-mosulu-dzihadisti-infiltruju-krestansku-europu-a-ta-len-sniva-o-integracii/2363438

COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Akú Európu si želáme?

Verím, že si to všimol aj čitateľ, že o nej hovorili lídri EÚ.. Minulý týždeň lídri členských štátov schválili veľký zoznam čo si želajú pod vianočný stromček.. Zaoberali sa migráciou, na ktorú hľadajú aj finančné prostriedky, riešili aj opatrenia proti dopravcom migrantov, riešili spoluprácou NATO a Európy, riešili  nízkouhlíkové zdroje energie a peniaze pre ne. Ba uznali, že máme vysoké ceny energií, čo je pre mnohé štáty stále väčší politický problém.

Nebudeme s podaním žaloby pre kvóty čakať do 18. decembra

Členovia V4 podľa premiéra vnímajú, že kvóty sa nedajú naplniť

1160. výročie príchodu sv. Cyrila a sv. Metoda

Cyrilometodská slávnosť u našich rodákov v Novej Belej v Poľsku

Máš peniaze? Ošetria ťa

Si chudobný a chorý? Lacnejšie ťa vyjde pohreb.