V Nemecku niet No-Go zón. Expolicajt Schubert vie ale niečo iné

V Nemecku sa čoraz viac zmenšuje priestor, kde sa občania a najmä ženy môžu cítiť celkom bezpečne. Kto tvrdí niečo iné, ten luhá alebo je politickým demagógom, ako napr. kancelárka.

Vlámania rôzneho druhu, masové bitky, prudký rozmach tzv. Messerkultur, ktorá prišla s utečeneckými a migračnými záplavami a teší sa čoraz väčšej obľube, znásilňovania a sexuálne obťažovania žien sú na dennom poriadku. Predovšetkým veľkomestá a veľké mestá sú doslova zaplavené vlnou násilia, aká v povojnovom Nemecku nemá obdoby.

Celé mestské štvrte a predmestia sa stali a nebezpečnými a nekontrolovateľnými oblasťami. Hlavní architekti tejto novej „architektúry“ v Nemecku sú muži z arabských veľkoklanov.

Politika a média, ktoré propagujú politickú korektnosť, zamlčiavajú „politicky korektne“ tento katastrofálny stav v spoločnosti. A Merkelová opakovane uisťuje občanov „politicky korektne :“Uns allen geht es doch gut.“ A k tomu zvykne dodať: „My si nedáme nikým vziať náš spôsob života.“ To opakuje, odkedy migranti zaplavili Nemecko a tým nevedome len potvrdzuje, že ho niekto Nemcom nielen berie, ale že ho už takmer zničil.

Toto všetko, čo tu uvádzam a čo som opisoval a analyzoval v súvislosti s utečeneckou záplavou Európy v nespočetných článkoch na rôznych portáloch a vo viacerých jazykoch plne korešponduje s tým, čo píše vo svojej knihe niekdajší nemecký policajt Stefan Schubert.Vo svojej publikácii policajt dokazuje faktami a svojimi vlastnými skúsenosťami absolútne zlyhanie vlády nielen v utečeneckej politike. Je renomovaným a uznávaným expertom na vnútornú bezpečnosť.

Už sa nemohol ako policajt ďalej pozerať  na všetko, čo súvisí so zlyhaním štátu voči občanom a pritom povinne „držať hubu“. Skončil s „cirkusom Merkel“ a „hubu už nedrží“!

Vďaka svojím výborným kontaktom s niekdajším kolegom v Úrade pre bezpečnosť mu bolo umožnené, že sa mohol „pozrieť“ do rôznych tajných a utajených dokumentov a mohol hovoriť so „zasvätenými“, ktorí verejne nesmú hovoriť, ale jemu porozprávali všetko. To, čo sa dozvedel, a to čo už sám vedel a o čom v knihe informuje verejnosť, je zarážajúce a maximálne alarmujúce.

 
Tu uvediem aspoň niektoré zo Schubertových tém:

Ako sa všetko nové veľké zlo v Nemecku začalo – od migrantov ku kariére kriminálnikov z povolania

Arabské klany dokonale ovládajú podsvetie a premieňajú všetko čo sa dá i „nedá“ na tzv. No-Go zóny.

„El Presidente“ Mahmoud Al-Zein – kráľ podsvetia v Berlíne

Nemeckí politici chránia obrovské miliónové zisky klanov

Utečenecké vlny Nemecku priniesli explóziu kriminality

Nemecká politika: Buď korektný až do smrti

Kriminológ odhalil masívne falšovanie kriminálnych štatistík

Štát stratil celkom kontrolu – lebo cielene nepresadzuje právo

Nemecká polícia varuje pred kapituláciou – keď policajti hovoria jasnú pravdu

Občianska vojna hrozí – lebo cudzinecké klany šíria v Nemecku strach a hrôzu

Už je toho dosť – hrozí vzbura v radoch polície?

Ľudia ako Schubert sú hrdinovia, ktorí sa odvážne a bez ohľadu na možné vlastné straty usilujú ľuďom odhaľovať pravdu, ktorú im politici zatajujú a otvárajú im oči, ktoré im mainstream médiá zaslepili.

Nemeckí politici, ktorí sú za tento katastrofálny stav spoločnosti zodpovední, spôsobujú veľké zúfalstvo občanov, i zúfalstvo v polícii, ktorá je z ich viny neraz úplne bezmocná a naviac aj vystavená masívnym útokom a výsmechu zo strany tých, ktorí ju nerešpektujú a vedia o jej bezmocnosti, a to sú takmer vždy zločineckí migranti a klany.
Slováci, nedajme si vziať slobodu v našej krajine tým spôsobom, že niekto, kto neakceptuje našu kultúru, bude v SR môcť robiť to, čo opisuje expolicajt Schubert.

Nevoľte politikov, ktorí to v našej vlasti chcú podporovať – je to zrada krajiny a jej národa!

Ak sa to raz rozbehne, nedá sa to zastaviť a už vôbec nie zmeniť. Je to ako lavína, ktorá keď sa spustí, tak ničí všetko, čo má v ceste.

Roman Bednár


zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/media-v-nemecku-niet-no-go-zon-expolicajt-schubert-vie-ale-nieco-ine-vie-este-vela-ineho/1809890

obrázok-titulka: https://globe24.cz/svet/61128-no-go-zony-opravdu-existuji-nebo-jde-o-vymysl-medii-a-radikalu

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Kam kráča ich civilizácia?

Rozhodol som sa napísať túto úvahu, pretože som sa zoznámil s formulárom – žiadosťou o vízum do Juhoafrickej Republiky. Prekvapilo ma niekoľko vecí. Predovšetkým to bol jeho rozsah. Mal 12 strán.

Z osudov slovenských geografických názvov (17)

Vývoj nesídelných geografických názvov po zániku Rakúsko-Uhorska

Prof. Peter Staněk - Energia Univerza v spoločnosti (1/2)

Prednáška profesora Petra Staněka: Energia Univerza v spoločnosti – súčasný obraz spoločnosti, s podtitulom “fakty k úvahe a zamysleniu“.

Potrestaní, bez nádeje na zlepšenie

Hoci to nadpis neindikuje,  budem hovoriť o hospodárskej politike vlády.

 
Odber noviniek na stránke

captcha