Otvorený list Antona Čulena Františkovi Mikloškovi

Polemika k verejnej spomienke na Sviečkovú manifestáciu.

 

Vážený pán Mikloško,

ĽSNS prišla na 29-te výročie sviečkovej manifestácie odprosiť Pannu Máriu za hanobenie Cirkvi a Nepoškvrneného Srdca Panny Márie. KDH-ákov to neskutočne pobúrilo. Ale povedzte, čo Vám bránilo, aby ste Vy osobne vyzvali ľudí na odprosenie Panny Márie ktoré sa jej na Slovensku dostáva, za urážky Cirkvi, Ježiša Krista a Nepoškvrneného Srdca Panny Márie? Prečo kritizujete tých, čo majú odvahu to urobiť, keď Vy zbabelo mlčíte? Už Vám nevadia útoky na Cirkev cez divadelné predstavenie Natálka a hanobenie Cirkvi a štátnych ale aj náboženských symbolov cez plagát k "filmu" Únos alebo na tzv. pochode ľavicových extrémistov z názvom antifa?

Duch Svätý veje kam chce a sprivatizovať sa nedá. Boh v každom čase volá svojich verných, aby HO ohlasovali v spoločnosti. Byť svetlom sveta a soľou zeme je povinnosťou každého pokrsteného kresťana katolíka. To je presne to, na čo ste Vy a celé KDH aj tie vaše KDH-ácke "fóra" už dávno zabudli. Už len podpis extrémistu Hlinu chyba pod tým Vašim "apolitickým" vyhlásením.

KDH-áci sa ohradili proti odkazu sviečkovej manifestácie. Sprivatizovali Pána Boha a nikomu nedovolia, aby k nemu čo i len volal o pomoc.
Hnevá ich, že KDH sa k P. Márii a ku Kristovi na pochodoch s transparentami hlásiť nemôže, lebo by nedostali ani euro od Sorosových antikresťanskych nadácii. Tak isto ani extrémista Hlina nezoberie do ruky obraz Božieho Milosrdenstva (na spomínanom stretnutí som mal v rukách obraz Božieho Milosrdenstva a vlajku SR) a nebude chodiť po námestiach, lebo by u slnieckárov tým pádom nadobro skončil. Tak aspoň budú odrádzať iných, aby sa otvorené nehlásili k Panne Márii a ku Kristovi. A vraj sme im čosi v sobotu ukradli!! Chovajú sa ako keby sprivatizovali sviečkovú aj Pána Boha a nikoho iného k nemu nepustia až na veky vekov.....
Ale my tým hlasnejšie musíme prosiť Boha a Pannu Máriu o záchranu Slovenského národa v týchto ťažkých časoch a šíriť evanjelium vo všetkých oblastiach spoločenského, ekonomického, politického, kultúrneho ale aj hospodárskeho života.
Nedajme sa znovu zatlačiť za múry kostolov, ako si to želajú zapredanci z KDH.

Boj za ľudské práva a náboženskú slobodu v roku 1988 a v roku 2017. + Úvaha o kontroverznej divadelnej hre „Natálka“ hanobiacej Cirkev a Pannu Máriu: http://alianciazanedelu.sk/?p=12881

Boh žehnaj Slovensko.

Anton Čulen

 

Záznam spomienky na Sviečovú manifestáciu, voči ktorej mal výhrady pán F. Mikloško:

 

 

obrázok titulka: http://aktuality-zosveta-cirkvi.webnode.sk

 

 

 

 

 

COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Oblečme si dresy

Slovo je hlavný nástroj dorozumenia. Dokáže vyjadrovať porozumenie, lásku, priateľstvo a sympatie. Môže však vyjadrovať aj opovrhnutie a nenávisť a môže byť aj zbraňou.

Za toto si kupujú na svoje útoky nože a mačety?

Migranti majú vo vreckách predplatené kreditné karty vystavené bez mena a priezviska. Kto ich financuje?

Poznanie svojho preferovaného štýlu rozhodovania a voľby

Človek sa môže rozhodovať viacerými spôsobmi, podľa zvyku, alebo  vo vzťahu k rozličným problémom. Rozhodovať sa lepšie alebo horšie.

BOJKOT NÁRODNÝCH ZÁUJMOV

Stalo sa nepísaným pravidlom, že ak návrh zákona pochádza z dielne opozície, koaliční poslanci ho zmietnu zo stola.