SLOVENSKÁ LIGA pripravuje republikový snem hnutia, ktorý sa uskutoční v sobotu 9. novembra 2019 v Trenčíne

Občianska iniciatíva SPOLOČNE ZA SLOVENSKO, ktorá sa po minulé aktivizovala, si dnes intenzívne uvedomujeme, že súčasná situácia v spoločnosti je natoľko vybičovaná, že predstavuje vážny zlomový bod.

Slovenská republika sa dostáva na križovatku, či bude pokračovať kontroverzným smerovaním, alebo si spoločnosť a národ uvedomí, že stavať na hodnotách zdedených po predkoch sa opláca, veď tu ide o našu nadgeneračnú skúsenosť. Spomenutým zlomovým bodom budú parlamentné voľby vo februári 2020. Tentoraz je v hre oveľa viacej, keďže výsledky volieb v prípade, že by zelenú dostal napr. neoliberalizmus, toto by sa zásadne odrazilo v živote každého z nás a to spôsobom, ako si to mnohí občania ani zďaleka dnes nepredstavujú.V júni 2019 sme spoluiniciovali stretnutie národných a kresťanských politických strán a subjektov na Devíne. Na tomto základe vzniklo aj súčasné, perspektívne politické hnutie s názvom SLOVENSKÁ LIGA (SL). Cieľom hnutia SL je stavať na národných a kresťanských hodnotách, protežovať vlastenectvo ako určujúci princíp pri formovaní domácej i zahraničnej politiky a mnohé iné. Taktiež spájať osobnosti na domácej scéne a vytvárať platformu pre spoločný, resp. jednotiaci postup. Sympatie k hnutiu SLOVENSKÁ LIGA vyjadril aj trojnásobný, bývalý predseda vlády SR Vladimír Mečiar. Audiovizuálny záznam zo stretnutia občanov s Mečiarom, s jedinečnou analýzou stavu súčasnej spoločnosti uvádzame tu. Dovoľujeme si vyzvať sympatizantov SPOLOČNE ZA SLOVENSKO, aby ste sa pridali k hnutiu SLOVENSKÁ LIGA nielen ako sympatizanti, ale aj ako registrovaní členovia.  

SLOVENSKÁ LIGA pripravuje republikový snem hnutia, ktorý sa uskutoční v sobotu 9. novembra 2019 v Trenčíne na výstavisku Expo Center, Pod Sokolice 43 so začiatkom o 10.00 h. Srdečne Vás pozývame.

Registrácia členov sa začne už od 9.00 h. Hlasovacie právo na republikovom sneme bude mať iba riadny člen hnutia. Záujemcovia o členstvo môžu vyplniť prihlášku aj na mieste konania snemu, alebo túto odošlite elektronicky tu: https://www.hnutieslovenskaliga.sk/chcem-byt-clenom-hnutia-slovenska-liga/

Prosíme Vás, tí ktorí uvažujete o vstupe do SLOVENSKEJ LIGY, môžete nám zanechať Váš odkaz na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. prípadne aj na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


Mgr. Roman Ruhig
podpredseda, štatutár hnutia SLOVENSKÁ LIGA


COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Ten, kto pracuje, ten kto platí dane a dodržiava zákony, má mať špičkovú bezpečnosť, špičkové zdravotníctvo a špičkové vzdelanie

Do politiky vstupuje preto, aby to bola nezištná služba vo verejnom záujme, vyhlásil dnes na tlačovej konferencii v Bratislave nezávislý kandidát na predsedu Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) a novinár na voľnej nohe Ľubomír Huďo.

V Lučenci sa 29. septembra 2015 konala matičná konferencia

V Lučenci sa 29. septembra 2015 konala matičná konferencia Národnostné a kultúrne vzťahy v Slovenskej republike - dejiny a prítomnosť.

Pietne stretnutia pri príležitosti 98. výročia smrti gen. Dr. M. R. Štefánika

Pripomínam, že na spomienku v Ivanke pri Dunaji je zabezpečený autobus MO SR, ktorý bude pristavený 4.5.2017 o 9:00 hod. pri Istropolise pred predajňou ADLO.

Príbeh z Iloku

Vojna medzi Srbmi a Chorvátmi v 90-tých rokoch 20. storočia poznačila v chorvátskom meste Ilok aj život okolo tisícky Slovákov.

captcha 

 
Odber noviniek na stránke