Aj Slováci idú 26.11.2016 do Berlína

Pozývame všetkých vlastencov Európy na 100. večerný pochod do Berlína pre záchranu nášho kontinentu, našich národov, teda aj nás Slovákov.

Len v jednote vlastencov je sila, ktorú súčasní euro-byrokrati neporazia.

BärGiDa oslávi ďalšie výročie a v sobotu 26. novembra  pozýva všetkých pod heslom  “Berlín Patriots proti islamizácii Európy”, ktorým záleží na našej tradičnej kultúre a tradičných európskych  hodnotách národných štátov.

Stretnutie sa uskutoční v sobotu  26.11.2016 o 14:00 hod na Hlavnej stanici Washington Place odkiaľ začne protestný pochod po uliciach Berlína v snahe dospieť k zmene súčasného diktátorského Bruselu a ľahostajnej politike európskych národných vlád, ktoré podporujú ilegálnu migráciu a islamizáciu  v našej domovskej Európe. Samotný pochod, ktorý začne na Washington Place, skončí prejavmi všetkých vlastencov  jednotlivých národných  štátov z celej Európy pred Brandeburgskou bránou.

Spoločným cieľom je dosiahnuť a odstrániť :

- odstrániť zneužívajúce nároky islamu
- odstrániť zneužívanie azylového a utečeneckého práva
- zastavenie masovej ilegálnej imigrácia a následne migrácii po celej Európskej únii
- postaviť sa na odpor a zakázať prijatie šaríe, ktorá potláča kresťanské tradície
- nedovoliť bez súhlasu národných referend realizovať bruselský super-štát
- skoncovať s rabovaním spoločného majetku, čo zapríčiňuje bankrot jednotlivých štátov EÚ
- postaviť sa na odpor nevýhodným zmluvám FTA, TTIP, CETA alebo Tisu, ktoré podkopávajú všetky skôr zavedené štandardy kvality
- postaviť sa na odpor trvalého a systematického znižovania občianskych práv, slobody prejavu a slobody slova
- postaviť sa na odpor sledovania našich ťažko zarobených peňazí, ktorým chcú sledovať náš osobný pohyb a súkromie, pričom už dnes Brusel otvorene hovorí, že chcú zrušiť aj hotovosť platieb

Súčasná európsko-politická garnitúra chce zotročiť vlastné národy, vziať im vlastnú identitu a vytvoriť multi-kulti Európu pre jej ľahšie ovládanie vyvolenými – elitou určitého okruhu finančníkov. Je načase to zastaviť a spojiť všetky sily na záchranu súčasnej tradičnej a mierovej Európy.

Iniciatíva SPOLOČNE ZA SLOVENSKO pozýva všetkých, aby sa pripojili k stému pochodu Berlínom za mierovú slobodnú Európu a zachovanie našich národných štátov, ich autonómie vrátane zachovania svojbytnosti našich národov, kultúr a tradícii. Organizujeme spoločnú cestu do Berlína a budeme veľmi radi ak sa k nám pripojíte. Ide aj o nás, bezpečnosť našich rodín, našich potomkov.  Je to len na nás! Len v spoločnej jednote je sila. Verní sebe – Svorne napred! Ak budeme ľahostajní k dnešku, stratíme aj víziu na lepšiu budúcnosť. V prípade záujmu o spoločné cestovania do Berlína nás kontaktujte na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  Podľa počtu prihlásených zvažujeme spoločné vycestovanie autobusom / autobusmi, alebo lietadlom. Prosíme Vás, dajte nám vedieť najneskôr do utorka večer 22. 11. 2016 informáciu o tom, či máte záujem o účasť a spoločnú cestu do  Berlína.

Naša cesta do Berlína je zo strany nemeckých vlastencov očakávaná. Zástupcovia BärGiDy podporili iniciatívu SPOLOČNE ZA SLOVENSKO na tohtoročnom júnovom podujatí v Bratislave. Cesta do Berlína bude hlasom zo Slovenska, ktorý zarezonuje pod Brandenburgskou bránou, v tomto zlomovom historickom čase pre celý náš starý kontinent.

 

Upútavka:

 Kontaktujte nás na

email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

mob: 0905462703 alebo 0949844499

 

zdroj: http://www.spolocnezaslovensko.sk/aj-slovaci-idu-26-11-2016-do-berlina-v-duchu-vlastenci-europskych-narodov-spojme-sa-zastavme-skazu-europy-a-nicenia-nasich-vlasti/

 

 

 

Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Po vypočutí Žilinkovej správy sa ani nečudujem, že mu ju koalícia zakázala predniesť!

Reakcia  pani Sulanovej na prečítanú správu generálneho prokurátora pána Žilinku, ktorému koalícia odmietla udeliť slovo v rozprave k zmluve s USA.

Taraba: Heger okradol Slovensko o 350 miliónov

Servilita, alebo naivná hlúposť? Alebo oboje?

Máme svoj štát, ale vládnu čechoslovakisti

Po kocúrovi nad Dunajom pribudlo námestie tatíčka Masaryka.

“Vaše rodiny budú roztrhnuté a rozohnané”

Český kňaz a profesor Piťha neustupuje v kritike Istanbulského dohovoru.