Čo si o tom myslia Česi

 Žádná solidarita a slzy. Co Francii vzkázal prezident Sýrie - Lidé už mají toho divadla plné zuby a ptají se:

 

Proč svět nedržel smutek za oběti teroristického útoku na letadlo, v němž zahynulo dvakrát více nevinných? - Vojenský analytik Štefec: V pátek večer se nezabíjelo jen v Paříži, o tom se ale nemluví. Příští týden se to může stát v Praze. Uzavřít hranice EU i za cenu válečných operací - Útoky v Paříži bohužel vyvolaly to, co vyvolat měly. Nenávist - KRVAVÝ PÁTEK TŘINÁCTÉHO V PAŘÍŽI. A CO DÁLE? - Schengen skončil! Jsme ve válce - NAD DOPISY DIVÁKŮ: Reakce na živé vysílání 14.11.2015 a vystoupení Jirky Černohorského.

 

 

zdroj: youtube.com, česká nezávislá televize

 

 

COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Slovanský Panteón

V tomto článku som zhrnul zhruba v skratke to čo sa nám dochovalo o Slovanských bohoch ctených na celom území obývanom Slovanským etnikom. Sú to údaje pochádzajúce z historických, etnologických a etymologických zdrojov.

Vystúpenie Veľkej Británie z EÚ vôbec nie je nereálne

 Štrasburg, 11.05.2016 | Vystúpenie Veľkej Británie z EÚ nie je také nereálne, ako by sa mohlo zdať, tvrdí R. Sulík.

Nad víziou Slovenska

Citujem: „Bratislava, 3. september 2020 – Šestnásť expertov z oblasti vedy, makroekonómie a biznisu, prizvaní do nezávislej expertnej pracovnej skupiny iniciovanej Americkou obchodnou komorou v SR, vytvorilo predbežný návrh Vízie Slovenska 2030 a načrtli kľúčové motory dlhodobého udržateľného hospodárskeho rastu.

Kto stráži smerovanie a kvalitu ekonomiky SR?

Pre túto úvahu som sa rozhodol zato, že ma prekvapil podnadpis článku J. Solanu, bývalého  predstaviteľa EÚ a generálneho tajomníka NATO, ktorý uverejnilo SME (7. - 9. 1. 2022) a podnadpis znie: Venujme sa nerovnosti.