Slovensko bez plynu neprežije!

Názor Čaputovej a Hegera, že Slovensko by sa malo okamžite odstrihnúť od ruského plynu je vskutku šialený.

A ešte si dovolia vyhrážať sa ľuďom, že každý, kto tvrdí opak vraj ohrozuje Slovensko. V prvom rade, nikto neohrozuje a nedestabilizuje Slovensko viac ako súčasná vláda. Ani my, ani opozícia, ani občania, ani tí odhalení trápni ruskí agenti v teplákoch za kríkom...
V tom je úplne jasno. Fakt je jednoducho ten, že zatiaľ NEEXISTUJÚ náhradné zdroje a cesty, ktorými by sme nahradili výpadok ruskej ropy a plynu. A kým sa náhradné zdroje nájdu a vytvoria, prejdú možno roky. Dovtedy čo? Nebudeme kúriť, svietiť ani jazdiť?! Diskutoval vôbec niekto z vlády či prezidentského paláca o následkoch bojkotu ruských energonosičov so zástupcami priemyslu, dopravy, výroby a služieb? Urobili si vo vláde vôbec nejaké dopadové štúdie takéhoto kroku?

Má vôbec niekto v tej vláde chladnú racionálnu hlavu, či všetci konajú len pudovo cez prvú signálnu ako Naď a Pročko? My si plne uvedomujeme vypätosť emócií a snahu medzinárodného spoločenstva prinútiť sankciami Rusko k zastaveniu útokov. Ale akú logiku majú sankcie, ktoré poškodia viac nás ako Rusov?
Sankcie, ktoré ich aj tak neprinútia stiahnuť sa z Ukrajiny, zato Slovensko zrazia do kolosálnej chudoby? Ako sa tomu hovorí? Aj vlk hladný, aj ovca roztrhaná...

Ďakujeme skúseným zástupcom priemyslu, že sa jasne ozvali a ich žiadosť o racionálny prístup plne podporujeme.COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Slovensko na prvom mieste!

Kedy sa národ spamätá, pretože vláda to nebude ....

Požadujeme vedeckú dôkladnosť? Prečo som hrdý na svoju vlasť?

Čitateľ iste čítal o problémoch s vakcínami, ktorými sú očkovaní ľudia po celom svete. Aj preto ma napadol nadpis dnešnej úvahy.

Otázky a opdpovede V. V. Pjakina - 30. 06. 2019

V naväznosti na článok, venovaný faktom a pozorovaniam pána Benjamina Fulforda z 15. 7. 2019, uverejňujeme ďalší diel otázok a odpovedí pána Pjakina. Oba tieto príspevky v zásade úzko súvisia a dopĺňajú sa v hodnotení situácie vo svete.

Mikloš, Demeš či Stanke ministrami?

Na internete sa aktuálne šíri informácia o zozname kandidátov na ministrov úradníckej vlády, ktorý oficiálne dementoval prezidentský palác. Kto sú teda tí údajní horúci kandidáti ?