Česká molekulárna genetička Soňa Peková upozorňuje

Dáta zo zahraničia - z desiatich úmrtí na Covid-19 bolo osem plne vakcinovaných.

Známa česká molekulárna genetička Soňa Peková varuje verejnosť. Poukazuje na dáta zo zahraničia, ktoré hovoria, že ľudia zaočkovaní proti ochoreniu Covid-19 znášajú koronavírus tiež horšie, ako neočkovaní ľudia. Očkovanie tak nedokonalými vakcínami považuje za politické, nie medicínske rozhodnutie.

Peková tvrdí, že toto covidové šialenstvo sa už musí skončiť. Česká republika podľa nej štatistiky covidových pacientov skresľuje a manipuluje. Pri svojich tvrdeniach sa teda opiera o tri nezávislé štatistické správy zo Škótka, ktoré uvádzajú, že variant omicron nie je horší ako obyčajné prechladnutie. Zdá, že koronavírus spôsobuje mnoho komplikácií aj u osôb, ktoré podstúpili dvoj, prípadne až trojnásobnú vakcináciu. Škótsko je pritom pomerne dostatočne preočkované. Prvú dávku vakcíny tam dostalo niečo cez 80% obyvateľov, druhou dávkou je zaočkovaných takmer 75% ľudí.


Zo štatistík úradu Public Health Scotland vyplýva, že „z desiatich pozitívnych prípadov bolo osem vakcinovaných, z desiatich hospitalizácií bolo sedem plne vakcinovaných, a z desiatich úmrtí na Covid-19 bolo osem plne vakcinovaných,“ uviedla Peková. Tvrdí, že ide o dáta získané v čase od konca novembra 2021 do 7. januára 2022.
Pýta sa teda, prečo nás niekto núti očkovať sa treťou dávkou, ak sa neukazuje žiadny pozitívny efekt tohto očkovania a prečo vlády ľudí na základe očkovacieho statusu diskriminujú, keď vakcína neposkytuje skoro žiadnu ochranu pred ochorením? Tvrdí, že vláda si musí uvedomiť, že „biológia má vždy prednosť a medicína musí byť založená na biologických faktoroch.“ Pritom vakcíny proti covidu nie sú podľa informácii Pekovej nejak obzvlášť bezpečné.

Dáta z Austrálie napríklad hovoria o tom, že podozrivých hlásení o úmrtí po vakcíne v priebehu desiatich mesiacov bolo 12-krát (hlásenia sa musia prešetriť), ako je kumulatívny počet všetkých úmrtí za všetky ostatné vakcíny, ktoré boli v Austrálii registrované za posledných 51 rokov.
Tamojší úrad pre Správu terapeutického tovaru (TGA), ktorý je zodpovedný za reguláciu terapeutického tovaru vrátane liekov na predpis, vakcín, krvi a krvných produktov dokonca potvrdil, že vakcína Pfizer bola schválená na používanie aj napriek nedostatku predbežných informácií o ich bezpečnosti.

Pre Pekovú je tento fakt o to zarážajúcejší, že voči spoločnosti Pfizer bolo vedených od roku 2000 viac než 80 konaní za podvody a úplatky a súdom jej boli stanovené pokuty v hodnote viac ako 80 miliárd libier. Už tento fakt mal slúžiť úradom ako varovanie. Nestalo sa. V súčasnosti po covid vakcíne od Pfizeru zomreli ľudia v Austrálii najčastejšie na anafylaxiu (alergická reakcia priamo po podaní vakcíny), dyspnoe – zástava dýchania, pulmonálny embolizmus, teda pľúcna embóliu, zástavy srdca a napokon cievnu mozgovú príhodu.

Poukazuje tiež na skutočnosť, že vakcína proti covidu má mnohonásobne viac hlásených vedľajších, resp. nežiaducich účinkov, ako vakcína proti chrípke. Preto akýkoľvek nátlak na povinné očkovanie, či už pracovných skupín, alebo vekových skupín považuje za nekompetentné politické rozhodnutie.

„Tlak zhora je hrozný. Ale náš protitlak zdola je intenzívny, objektívny a neemocionálny. Musíme to vyhrať, ide o naše zdravie a o naše deti,“ dodala na záver Soňa Peková.zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/ceska-molekularna-geneticka-sona-pekova-upozornuje-na-data-zo-zahranicia-z-desiatich-umrti-na-covid-19-bolo-osem-plne-vakcinovanych/2833154COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Ekonómia bez pravidiel

Ekonómia bez pravidiel vedie k zmiznutiu ekonómie.

Väznenie hrozilo aj za zaspievanie pesničky

Represie počas prvej ČSR proti Slovákom prinášali aj krviprelievanie. Košice sa 9. až 11. októbra stali miestom konania odborného seminára na tému, akej sa spoločnosť takmer nevenuje.

DNI STAREJ HUDBY 17


Pozývame  Vás na záverečný koncert festivalu DNI STAREJ HUDBY 17

OSN v týchto dňoch oficiálne schvaľuje text Globálneho paktu o utečencoch

Kľúčové slová Paktu – podpora masového presídľovania utečencov.