Marček tvrdí, že verejnosť nesmie byť ľahostajná

Poslanec Marček oznámil na nedeľu protest proti Kiskovi a jeho novej strane: “Už nebude mať imunitu. Poďme mu zrátať všetky prehrešky”

Nezaradený poslanec NR SR Peter Marček pri príležitosti ukončenia mandátu prezidenta Andreja Kisku organizuje protestné zhromaždenie.

Poslanec Peter Marček pripomenul, že v sobotu 15. júna končí Andrej Kiska vo funkcii prezidenta SR, a taktiež mu končí imunita. “Tak poďme mu to zrátať a vymenovať mu všetky prehrešky a porušenia zákonov, zabráňme mu pokračovať v politike tým, že mu prídeme vysloviť nesúhlas s tým, aby si založil nový politický subjekt a pokračoval v parlamentnej politike,” vyzval Marček na sociálnej sieti.

Marček tvrdí, že verejnosť nesmie byť ľahostajná. “Nesmieme dovoliť jemu, aj orgánom činným v trestnom konaní, prokuratúre a súdom, aby jeho trestné činy zostali nevyšetrené a nepotrestané!”

“Zákony platia pre všetkých, tak ako pre Bašternáka, tak i pre Kočnera, či Kisku! Imunita mu skončila, teraz sú na rade vyšetrovatelia, prokuratúra a súdy.”

Protest sa má uskutočniť v nedeľu 16. júna o 16.00 hod. na Hodžovom námestí v Bratislave.

“Taktiež upozorníme na tento moment aj orgány činné v trestnom konaní, počnúc NAKA, cez Generálnu prokuratúru, končiac súdmi SR, a tiež si spomenieme aj na niektorých ďaľších škodcov a likvidátorov slovenskej tradičnej rodiny a štátnosti, ako švagra z druhého kolena, ministra zahraničia v demisii Miroslava Lajčáka,” dodal Marček.zdroj:  https://www.hlavnespravy.sk/poslanec-marcek-oznamil-na-nedelu-protest-proti-kiskovi-jeho-novej-strane-uz-nebude-mat-imunitu-podme-mu-zratat-vsetky-prehresky/1787858


COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Pôjdem radšej do impeachmentu proti Slovensku, ako by som súhlasil s kvótami

Premiér Robert Fico (Smer-SD) pôjde radšej do infringementu proti Slovensku, ako by súhlasil s diktátom Bruselu.

Bola 1. Slovenská republika fašistická, či nacistická?

V prvom rade si musíme uvedomiť, že spoločenské vedy ako napríklad história a historiografia, ale aj právo, či politológia nie sú exaktnými vedami, a to napriek tomu, že niekedy využívajú exaktné nástroje, či postupy. Preto treba mať na pamäti, že pri posudzovaní konkrétnych udalostí, skutočností a faktov je vždy rozhodujúce hľadisko a presvedčenie toho, kto posudok, či hodnotenie vyslovuje. Teda inak povedané, vždy je rozhodujúci subjektívny názor. Ako príklad uvádzam rôzne definície pojmu fašizmus.

Ekonomický pohyb v EÚ

Keď čítam, či počúvam diskusie o súčasnej spoločnosti EÚ a problémoch, ktoré nás ťažia, som z toho smutný.

Slepá utečenecká ulička

 

Kto pravidelne sleduje náš úbohý a extrémne lživý mediálny mainstream, mohol by nadobudnúť dojem, že celý problém s migrantmi u nás sa zredukoval na tézu: