Vláda obmedzila voľný pohyb osôb počas Veľkej noci
Voľný pohyb osôb bude od 8. do 13. apríla 2020 obmedzený.
Add a comment

Čítať ďalej...

Vladimír Malec: Naozaj sme desať dní za Talianskom?

Desí nás hrozivý počet úmrtí spôsobených epidémiou COV19 v Taliansku a Španielsku, a zaviedli sme prísne karanténne opatrenia aby sme sa vyhli podobnému scenáru.

Add a comment

Čítať ďalej...

Slovensko zaradili medzi zdravotne najbezpečnejšie krajiny
Deep Knowledge Group na základe verejne dostupných dát zaradila Slovensko medzi najbezpečnejšie krajiny sveta v súčasnej koronakríze.
Add a comment

Čítať ďalej...

Interaktívna mapa pozitívnych vzoriek na Slovensku
Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.
Add a comment

Čítať ďalej...

Koronavírusový prúd
Koronavírus: Mapy, počty a správy krajín v reálnom čase.....
Add a comment

Čítať ďalej...

Núdzový stav. Čo to znamená?
Veľmi rýchle šírenie nákazy Corona vírusom na území Slovensku ako aj nárast pozitívne testovaných pacientov bol dôvodom na mimoriadne zasadnutie vlády SR.
Add a comment

Čítať ďalej...

Očakávame tlačovú konferenciu po mimoriadnom zasadnutí vlády - naživo
Nové opatrenia vlády budú reagovať na zhoršujú sa situáciu - pribúdajú nakazení občania Add a comment

Čítať ďalej...

Do platnosti vstúpili prísne opatrenia
Majú spomaliť šírenie koronavírusu.
Add a comment

Čítať ďalej...

Podieľajú sa aj policajti ...
Na opatreniach zameraných na zamedzenie šírenia koronavírusu sa podieľajú aj policajti. Ako ďalej agentúru SITA informoval hovorca rezortu vnútra Petar Lazarov, ešte do dnešnej polnoci potrvá informačná letáková kampaň na hranici SR s Rakúskom.
Add a comment

Čítať ďalej...

COVID-19: Dôkladne umyté ruky ochránia zdravie

Dodržiavaním základných hygienických návykov, najmä dôkladným umývaním rúk, môžete zabrániť šíreniu respiračných ochorení, ku ktorým patrí aj COVID-19.

Add a comment

Čítať ďalej...

Na Slovensku potvrdili prvý prípad koronavírusu
Na Slovensku potvrdili prvý prípad koronavírusu. Na tlačovej konferencii o tom informoval predseda vlády SR Peter Pellegrini, ktorý je poverený riadením ministerstva zdravotníctva.
Add a comment

Čítať ďalej...

Pred bránami Európy stojí invázna armáda mladých agresívnych mužov
Včerajšie spravodajstvo „udalostí dňa“ o situácii na gréckych hraniciach bolo silne na hranici znesiteľnosti a identickej úrovni ako tvrdá postojová žurnalistika na vrchole utečeneckej krízy v rokoch 2015/16: Novinári na mieste stlačili slzné žľazy osvedčeným manierom a pokúšali sa tak ako zvyčajne morálne framovať znepokojivé obrazy obrovských zástupov „vojnových utečencov“, navážaných podľa plánu do autobusov –  podprahový tenor: Skutočným zločinom je, ak nebude o nich okamžite postarané a budú nechaní napospas.
Add a comment

Čítať ďalej...

Zmeny nemusia viesť k lepšiemu

Nadpis som si zvoli zato, že každá strana hovorila o zmenách, či vlastne o potrebe zmeny. Aké je však kritérium, že zmena je lepšia? Pre občana by príznakom zmeny k lepšiemu mohlo byť, že Švajčiari sa budú snažiť zamestnať na Slovensku. Ba aj keby Česi začali chodiť na Slovensko práve preto, že tu sú lepšie platy. Dnes je to naopak.

Add a comment

Čítať ďalej...

Duchovné slovo ... zamyslime sa.
Prorocké slová Davida Wilkersona o Slovensku Add a comment

Čítať ďalej...

Ruženec za Slovensko
Tak tým čo propagujú ID bola bola položená jasná otázka: ktorý zákon z Istanbulského dohovoru chýba v legislatíve?? Odpoveď vo videu: https://youtu.be/fbDzk8a33wM
Add a comment

Čítať ďalej...

COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Harabin prijal ponuku Kotlebu

Predseda Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽSNS) Marian Kotleba pred pár dňami oslovil lídra novovzniknutej strany „Vlasť“ Štefana Harabina s naliehavou výzvou zjednotiť sily, aby Slovensko zostalo národné a kresťanské.

Zbavme sa HDP ako miery blahobytu

Veľmi ma potešilo, keď predstavitelia EÚ prišli nato, že rozdeľovať eurofondy podľa výšky HDP je nepostačujúce a začínajú k nemu pribaľovať ďalšie kritériá. Trvalo to síce dlho, ale konečne.

Môžeme sa iba kochať plodmi ekonómie

Nadpisom myslím to, že na hlboké poznatky ekonómie sa dnes zabudlo, či urobilo sa všetko, aby ňou odhalené vzťahy a zákonitosti boli pošliapané.

Nenávisť hustne

Presne pred rokom som svoje úvodné slovo nazval: „Lož hustne“. Okrem spomienky na lži okolo „Víťazného februára 1948“ bola reč o tom, ako rozkladne na každú spoločnosť – či už na jej kultúru alebo ekonomiku – pôsobí, keď sa nevysporiada so lžou.

captcha 

 
Odber noviniek na stránke