Otvorený list Antona Čulena Františkovi Mikloškovi

Polemika k verejnej spomienke na Sviečkovú manifestáciu.

 

Vážený pán Mikloško,

ĽSNS prišla na 29-te výročie sviečkovej manifestácie odprosiť Pannu Máriu za hanobenie Cirkvi a Nepoškvrneného Srdca Panny Márie. KDH-ákov to neskutočne pobúrilo. Ale povedzte, čo Vám bránilo, aby ste Vy osobne vyzvali ľudí na odprosenie Panny Márie ktoré sa jej na Slovensku dostáva, za urážky Cirkvi, Ježiša Krista a Nepoškvrneného Srdca Panny Márie? Prečo kritizujete tých, čo majú odvahu to urobiť, keď Vy zbabelo mlčíte? Už Vám nevadia útoky na Cirkev cez divadelné predstavenie Natálka a hanobenie Cirkvi a štátnych ale aj náboženských symbolov cez plagát k "filmu" Únos alebo na tzv. pochode ľavicových extrémistov z názvom antifa?

Duch Svätý veje kam chce a sprivatizovať sa nedá. Boh v každom čase volá svojich verných, aby HO ohlasovali v spoločnosti. Byť svetlom sveta a soľou zeme je povinnosťou každého pokrsteného kresťana katolíka. To je presne to, na čo ste Vy a celé KDH aj tie vaše KDH-ácke "fóra" už dávno zabudli. Už len podpis extrémistu Hlinu chyba pod tým Vašim "apolitickým" vyhlásením.

KDH-áci sa ohradili proti odkazu sviečkovej manifestácie. Sprivatizovali Pána Boha a nikomu nedovolia, aby k nemu čo i len volal o pomoc.
Hnevá ich, že KDH sa k P. Márii a ku Kristovi na pochodoch s transparentami hlásiť nemôže, lebo by nedostali ani euro od Sorosových antikresťanskych nadácii. Tak isto ani extrémista Hlina nezoberie do ruky obraz Božieho Milosrdenstva (na spomínanom stretnutí som mal v rukách obraz Božieho Milosrdenstva a vlajku SR) a nebude chodiť po námestiach, lebo by u slnieckárov tým pádom nadobro skončil. Tak aspoň budú odrádzať iných, aby sa otvorené nehlásili k Panne Márii a ku Kristovi. A vraj sme im čosi v sobotu ukradli!! Chovajú sa ako keby sprivatizovali sviečkovú aj Pána Boha a nikoho iného k nemu nepustia až na veky vekov.....
Ale my tým hlasnejšie musíme prosiť Boha a Pannu Máriu o záchranu Slovenského národa v týchto ťažkých časoch a šíriť evanjelium vo všetkých oblastiach spoločenského, ekonomického, politického, kultúrneho ale aj hospodárskeho života.
Nedajme sa znovu zatlačiť za múry kostolov, ako si to želajú zapredanci z KDH.

Boj za ľudské práva a náboženskú slobodu v roku 1988 a v roku 2017. + Úvaha o kontroverznej divadelnej hre „Natálka“ hanobiacej Cirkev a Pannu Máriu: http://alianciazanedelu.sk/?p=12881

Boh žehnaj Slovensko.

Anton Čulen

 

Záznam spomienky na Sviečovú manifestáciu, voči ktorej mal výhrady pán F. Mikloško:

 

 

obrázok titulka: http://aktuality-zosveta-cirkvi.webnode.sk

 

 

 

 

 

COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Kto si bez viny – protestuj!

(Ulice a námestia naše problémy nevyriešia...)

Útok médií, následne vec posudzuje špeciálny prokurátor

Škandalózne, kontroverzné, poburujúce. Aj takto označili mnohé médiá video, ktoré publikovala Matica slovenská s cieľom vstúpiť do diskusie o prvom Slovenskom štáte.