Kto nám kradne zvrchovanosť ?

Ak sa dnes niekto dožaduje štátnej zvrchovanosti, označia ho automaticky za neprajníka únie a integrácie.

Ak niekto volá po národnej zvrchovanosti, mainstream vytiahne na neho nálepku „nacionalista“ a “!spiatočník”.  Ak trváte nielen na národnej alebo dokonca aj európskej zvrchovanosti voči invázii migrantov a chcete zvrchovane rozhodnúť, či a koľkých si pustíte do svojej vlastnej krajiny, ideologická verchuška Bruselu a multikulturalizmu vás zaradí na svoj zoznam neprijateľných osôb. Ak sa ľudia dožadujú svojej primárnej zvrchovanosti – priamej demokracie, sú údajne „antisystémoví“. Dnes je pamätný deň 17. júl – výročie vyhlásenie Deklarácie o zvrchovanosti Slovenskej republiky, a tak sa po rokoch pýtam, či ešte platí naša zvrchovanosť alebo či sme ju už pochovali: kde, kedy, prečo a za čo? Alebo niekto chce, aby sme ju len historicky uzavreli na jedno použitie ako papierovú vreckovku ?!

Ak niekto totiž trvá na zvrchovanosti kultúrnej a duchovnej, systém a jeho nochsledi ho označia za xenofóba. Ak podporíte civilizačnú suverenitu tradičnej rodiny, získate biľag netolerantného „homofóba“. Ak by ste podporili mier vo svete, multipolaritu aj s právom Ruska na svoju bezpečnostnú zvrchovanosť, systém vás zaradí okamžite ako rusofila a div nie za „agenta“ či „trola“. Ak trváte na zvrchovanosti vlastného rozumu a nekonzumujte všetky klamy z médií hlavného prúdu, špióni poriadku vás označia za „konšpirátora“. Ak si chránite zvrchovane nielen svoje hranice, ale dokonca aj tie spoločné plotom, tak sa môžete ísť hanbiť, lebo „zostávate v zajatí starých mýtov“, lebo hranica je údajne len „čiara v piesku“… Ak tú „čiaru“ (svojej hranice a aj schengenu) vidíte, chránite ju plotom alebo neprijmete kvóty, tak vás chcú z tohto priestoru, ktorý vy – na rozdiel od „nich“ -chránite, vylúčiť!

Kvôli čerpaniu eurofondov si máme našu zvrchovanosť nechať zrejme skorumpovať, za zvrchovanosť sa dnes už vyžaduje dokonca platenie vysokej „dane“. Eurokrati a eurofili v Bruseli navrhli „vykúpenie sa z prijatia migrantov“ sumou 250-tisíc eur za každého neprijatého migranta.  Najnovšie za využitie nescudziteľného práva na zvrchovanosť idú Británia dokonca trestať! A tak sa pýtam, kto hovorí a presadzuje tieto zvrátenosti proti prirodzenému rozumu a zvrchovanosti? A zisťujem, že sú to zväčša indivíduá a podivné ideologické a záujmové skupinky síce s cieľom, ale bez identity, vlastného názoru a chrbtovej kosti. Takéto bezstavovce sa v prírode zväčša plazia v zemi, nanajvýš po zemi. Len ľudia ich posúvajú na najvyššie rozhodujúce pozície. A tak sa opäť zvrchovane, slobodne a suverénne pýtam: Prečo? Lebo aj o tomto, priatelia, je zvrchovanosť. Nielen zapálenie vatry, príhovory do a z minulosti a zaspomínanie si… Zvrchovanosť si musíme dnes chrániť na každom kroku. A najmä sa jej dožadovať. Lebo  nám ju niekto postupne vykráda. Stále máme na to zvrchované právo! Politici mohli odovzdať „právomoci“, ale nie naše primárne právo. Právo vziať si späť, čo je naše!

 

Rafael Rafay, blog - hlavnespravy.sk

 

 

 

 

COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Vladimír Mečiar sa vracia do politiky a chce viac občianskej kontroly v politike štátu

Štátna moc pochádza od občanov, ktorí ju vykonávajú prostredníctvom svojich volených zástupcov alebo priamo.

Myšlienka panslavizmu stále žije

SNAHY O SLOVANSKÚ VZÁJOMNOSŤ A SPOLUŽITIE SLOVANSKÝCH NÁRODOV „POD JEDNOU STRECHOU“ V DOTERAJŠEJ HISTÓRII NIKDY NEVYŠLI.

Začiatok nového veku na Kryme

 700 nákladných vozidiel prešlo cez krymský most bezprostredne po zrušení obmedzenia

V eurovoľbách môžu voliči dať dva preferenčné hlasy kandidátom

Voliči si v nadchádzajúcich voľbách do Európskeho parlamentu budú vyberať spomedzi kandidačných listín jednotlivých strán a hnutí. Na jednej vybranej kandidačnej listine môžu, a nemusia, označiť toho, koho chcú za europoslanca.