Čo si o tom myslia Česi

 Žádná solidarita a slzy. Co Francii vzkázal prezident Sýrie - Lidé už mají toho divadla plné zuby a ptají se:

 

Proč svět nedržel smutek za oběti teroristického útoku na letadlo, v němž zahynulo dvakrát více nevinných? - Vojenský analytik Štefec: V pátek večer se nezabíjelo jen v Paříži, o tom se ale nemluví. Příští týden se to může stát v Praze. Uzavřít hranice EU i za cenu válečných operací - Útoky v Paříži bohužel vyvolaly to, co vyvolat měly. Nenávist - KRVAVÝ PÁTEK TŘINÁCTÉHO V PAŘÍŽI. A CO DÁLE? - Schengen skončil! Jsme ve válce - NAD DOPISY DIVÁKŮ: Reakce na živé vysílání 14.11.2015 a vystoupení Jirky Černohorského.

 

 

zdroj: youtube.com, česká nezávislá televize

 

 

COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Pašovanie migrantov z Afriky do Talianska!

VIDEO: Frontex uvoľnil výbušné zábery z Dronu, ktoré zachytávajú pašovanie migrantov z Afriky do Talianska!

Slovensko bude mať raritu

Najvyšší most v strednej Európe.

Bola 1. Slovenská republika fašistická, či nacistická?

V prvom rade si musíme uvedomiť, že spoločenské vedy ako napríklad história a historiografia, ale aj právo, či politológia nie sú exaktnými vedami, a to napriek tomu, že niekedy využívajú exaktné nástroje, či postupy. Preto treba mať na pamäti, že pri posudzovaní konkrétnych udalostí, skutočností a faktov je vždy rozhodujúce hľadisko a presvedčenie toho, kto posudok, či hodnotenie vyslovuje. Teda inak povedané, vždy je rozhodujúci subjektívny názor. Ako príklad uvádzam rôzne definície pojmu fašizmus.

Dostal príkaz od exagentov ŠTB na odstránenie Kuffu?

Dôverník ŠtB S. Zvolenský s krycím menom “Matuška” donášal na „reakčných“ kňazov, ale aj arcibiskupov J. Gábriša a J. Sokola.

captcha