Čo si o tom myslia Česi

 Žádná solidarita a slzy. Co Francii vzkázal prezident Sýrie - Lidé už mají toho divadla plné zuby a ptají se:

 

Proč svět nedržel smutek za oběti teroristického útoku na letadlo, v němž zahynulo dvakrát více nevinných? - Vojenský analytik Štefec: V pátek večer se nezabíjelo jen v Paříži, o tom se ale nemluví. Příští týden se to může stát v Praze. Uzavřít hranice EU i za cenu válečných operací - Útoky v Paříži bohužel vyvolaly to, co vyvolat měly. Nenávist - KRVAVÝ PÁTEK TŘINÁCTÉHO V PAŘÍŽI. A CO DÁLE? - Schengen skončil! Jsme ve válce - NAD DOPISY DIVÁKŮ: Reakce na živé vysílání 14.11.2015 a vystoupení Jirky Černohorského.

 

 

zdroj: youtube.com, česká nezávislá televize

 

 

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

“Integrácia nehrozí a ženy sú tam voľná zver”

Náborové letáky pre moslimských migrantov informujú o fantastickom živote v Nemecku.

Arcibiskup trnavskej diecézy Mons. Ján Orosch otvorene hovorí na tému kresťanstvo a liberalizmus a o potrebe voliť morálneho kandidáta

V súvislosti s voľbami dávam do pozornosti záznam dnešnej omše, vysielanej LUX TV, v ktorej pán arcibiskup trnavskej diecézy otvorene hovorí na tému kresťanstvo a liberalizmus a o potrebe voliť morálneho kandidáta:

Dnešný Veľký piatok, druhý deň Veľkonočného trojdnia, je pre kresťanov spomienkou na deň utrpenia, ukrižovania a smrti Ježiša Krista

V katolíckych kostoloch sa v tento deň ako jediný deň v roku neslúži svätá omša, oltáre sú bez chrámového rúcha.

Preniknime do ekonomickej reality cez poznanie pojmov

Zvolil som si tento názov, hoci som príspevok  mohol  nazvať aj takto: a už ich tu opäť máme. Myslím tým hodnotovo a odborne nepríslušných poslancov.

captcha