Covid 19 sa zneužíva na obmedzenie práv

Za tým celým je zmena pravidiel fungovania spoločnosti. Odbúravajú sa pravidlá demokracie. Zavádza sa diktatúra.

Policajný štát je forma vládnutia, ktorá je nám veľmi blízka. Niekto tu cielene riadi priebeh udalostí. Len čo sa prezidentka vrátila zo zahraničia, kde zrejme vyslovili nespokojnosť so stavom zaočkovania, začala hovoriť o povinnom očkovaní. Používanie vakcín sa spája s vedľajšími účinkami. Používa sa politika zatvorených hraníc, na všetko máme vlastných odborníkov. Takto presne vieme, čo môžeme. Ani Hrušovský ani Lakota nikdy nepovedali, že neexistuje Covid 19. Ich vina spočíva v tom, že poznatky zahraničných vedcov priniesli na naše územie. Povinné očkovanie je v rozpore s Európskym dohovorom o ľudských právach. Skôr, či neskôr bude nasledovať zrušenie tejto povinnosti a uplatnia sa sankcie voči Slovensku. Mrna vakcína sa kopíruje do DNA, hoci to u nás dlho popierali, už je to dokázané. Je teda geneticky prenosná, my si nevieme predstaviť, čo sa môže stať. Očkovanie detí môže byť ich biologická smrť. Po páde tejto vlády to bude dôvod na trestné stíhanie lekárov, za ublíženie na zdraví. Udávali sme za socíku, udávali sme po socíku, udávame dnes. Štát z tejto záľuby ťaží.


zdroj: https://zvtv.sk/dialogy/covid-19-sa-zneuziva-na-obmedzenie-prav-obcanov-jan-drgonec/?utm_source=newsletter&utm_medium=email

COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Polsko jako oběť svých koloniálních ambicí

Pre tých, čo chcú viac pochopiť postoje soúčasného Poľska nie len k Ukrajine

Tak ako? Komu narástol dlhý nos ....

Čo všetko nesedí v oficiálnej verzii záhadnej smrti generála Lučanského? Nie je tých náhod trochu priveľa?

Vláda uvoľnila azylovú politiku pre cudzincov

Ministerka vnútra Saková (nominantka SMERu) predložila do NR SR na schválenie novelu zákona o azyle, v ktorej výrazne posilňuje postavenie mimovládnych organizácií, ktoré pomáhajú cudzincom dostať sa na Slovensko.

Několik šokujících faktů o australských lesních požárech

Objevili jsme zajímavé vlákno na Twitteru, které obsahuje pár velmi podnětných faktů o australských lesních požárech.