Covid 19 sa zneužíva na obmedzenie práv

Za tým celým je zmena pravidiel fungovania spoločnosti. Odbúravajú sa pravidlá demokracie. Zavádza sa diktatúra.

Policajný štát je forma vládnutia, ktorá je nám veľmi blízka. Niekto tu cielene riadi priebeh udalostí. Len čo sa prezidentka vrátila zo zahraničia, kde zrejme vyslovili nespokojnosť so stavom zaočkovania, začala hovoriť o povinnom očkovaní. Používanie vakcín sa spája s vedľajšími účinkami. Používa sa politika zatvorených hraníc, na všetko máme vlastných odborníkov. Takto presne vieme, čo môžeme. Ani Hrušovský ani Lakota nikdy nepovedali, že neexistuje Covid 19. Ich vina spočíva v tom, že poznatky zahraničných vedcov priniesli na naše územie. Povinné očkovanie je v rozpore s Európskym dohovorom o ľudských právach. Skôr, či neskôr bude nasledovať zrušenie tejto povinnosti a uplatnia sa sankcie voči Slovensku. Mrna vakcína sa kopíruje do DNA, hoci to u nás dlho popierali, už je to dokázané. Je teda geneticky prenosná, my si nevieme predstaviť, čo sa môže stať. Očkovanie detí môže byť ich biologická smrť. Po páde tejto vlády to bude dôvod na trestné stíhanie lekárov, za ublíženie na zdraví. Udávali sme za socíku, udávali sme po socíku, udávame dnes. Štát z tejto záľuby ťaží.


zdroj: https://zvtv.sk/dialogy/covid-19-sa-zneuziva-na-obmedzenie-prav-obcanov-jan-drgonec/?utm_source=newsletter&utm_medium=email

COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Dni energie na Slovensku

Aj v roku 2017, po troch úspešných ročníkoch, Vám prinášame náš osvetový projekt Dni energie na Slovensku - DENS 2017.

Čo si musíme ujasniť?

Verím, že každý čitateľ vníma problémy, ktoré má ekonomika SR od roku 1989. Po tomto roku sme stratili množstvo podnikov a zanedbali poľnohospodárstvo, čo sa dnes prejavuje rastom cien potravinárskych výrobkov. Všimnime si hlbšie a odbornejšie niektoré fakty.

ĽS Naše Slovensko chce právnou normou sprehľadniť štruktúru a činnosť neziskoviek

ĽS Naše Slovensko chce právnou normou sprehľadniť štruktúru a činnosť neziskoviek, ktoré sú akýmkoľvek spôsobom napojené na financie zo zahraničia.