Covid 19 sa zneužíva na obmedzenie práv

Za tým celým je zmena pravidiel fungovania spoločnosti. Odbúravajú sa pravidlá demokracie. Zavádza sa diktatúra.

Policajný štát je forma vládnutia, ktorá je nám veľmi blízka. Niekto tu cielene riadi priebeh udalostí. Len čo sa prezidentka vrátila zo zahraničia, kde zrejme vyslovili nespokojnosť so stavom zaočkovania, začala hovoriť o povinnom očkovaní. Používanie vakcín sa spája s vedľajšími účinkami. Používa sa politika zatvorených hraníc, na všetko máme vlastných odborníkov. Takto presne vieme, čo môžeme. Ani Hrušovský ani Lakota nikdy nepovedali, že neexistuje Covid 19. Ich vina spočíva v tom, že poznatky zahraničných vedcov priniesli na naše územie. Povinné očkovanie je v rozpore s Európskym dohovorom o ľudských právach. Skôr, či neskôr bude nasledovať zrušenie tejto povinnosti a uplatnia sa sankcie voči Slovensku. Mrna vakcína sa kopíruje do DNA, hoci to u nás dlho popierali, už je to dokázané. Je teda geneticky prenosná, my si nevieme predstaviť, čo sa môže stať. Očkovanie detí môže byť ich biologická smrť. Po páde tejto vlády to bude dôvod na trestné stíhanie lekárov, za ublíženie na zdraví. Udávali sme za socíku, udávali sme po socíku, udávame dnes. Štát z tejto záľuby ťaží.


zdroj: https://zvtv.sk/dialogy/covid-19-sa-zneuziva-na-obmedzenie-prav-obcanov-jan-drgonec/?utm_source=newsletter&utm_medium=email

Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Sulík zaútočil na Merkelovú: S utečencami robíte ničivú a nezodpovednú politiku!

Sulík zaútočil na Merkelovú: S utečencami robíte ničivú a nezodpovednú politiku!

Zlorečitelia

Osemnásteho apríla 2016 spustil slovenský mediálny mainstream, na čele s denníkom SME bezprecedentný a chrapúnsky útok na viaceré alternatívne média.

Útokom na Maďarsko a Poľsko EÚ len prehlbuje svoju vlastnú krízu

Európsky parlament odsúdil Maďarsko za záležitosti týkajúce sa ľudských práv a právneho štátu.

Na aktuálne témy

Judita Laššáková: Vyjadrenia našich ministrov sú ako výroky feudálov.