Pomoc si zaslúžia všetci dôchodcovia, nie len očkovaní!

Bojujeme za Vás!

Pacient Matovič si chce za štátne kupovať hlasy zaočkovaných dôchodcov. Nerozumiem, prečo ho pán Pellegrini podržal, veď pomoc si zaslúžia všetci naši rodičia a starí rodičia, ktorí prežívajú na dôchodku ťažké a osamotené chvíle, nielen tí zaočkovaní. Ale čo je zaujímavé, ešte to ani neschválili a medzičasom už dvaja najbezcitnejší ministri (vojak Lengvarský a liberána inkvizítorka Kolíková) dostali za úlohu vypracovať plán pre povinné očkovanie.
Tak EÚ odmieta zverejniť megamiliardové zmluvy na vakcíny s Pfizerom a ďalšími farmakorporáciami (aby ľudia nevideli pravdu), ale od všetkých chcú povinné pravidelné očkovanie?! To je ako zlý sen.

Zajtra predstavíme v NR SR iniciatívu, ako sa dá zavedeniu povinného očkovania zabrániť, alebo ho aspoň sťažiť.


COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Ó, skrotená si, túha? Ó, žezlo zvieram rukou!

Ak nadpis čitateľovi pripomenul operu Macbeth od G. Verdiho, som rád. To bol môj zámer, a v nasledujúcich riadkoch sa to pokúsim zdôvodniť a objasniť. Blížia sa voľby. Stál pred nimi aj Verdi. Velikán Verdi získaval renomé, stretával sa s miestnou elitou, bol vítaným hosťom v salónoch po celom Taliansku.

Chceme protištátny nenávistnícky liberálny teror?

Výhra politického amaterizmu liberálnych extrémistov v niekoľkých gigantickými cudzími peniazmi platených pseudo-voľbách, s voličskou účasťou hlboko pod kvórum na platnosť referenda, má už teraz devastačný efekt nielen na prosperitu nášho štátu.

Dánsky profesor histórie Uffe Østergaard hovorí, že nastal čas postaviť okolo Európy múr, pretože integrácia migrantov zlyhala a ochrana hraníc je nevyhnutná.

Dánsky profesor histórie Uffe Østergaard hovorí, že nastal čas postaviť okolo Európy múr, pretože integrácia migrantov zlyhala a „ochrana hraníc je nevyhnutná, inak sa začne obyvateľstvo búriť proti vláde.“

Kandidát z vôle ľudu

Štefan Harabin: Keď niekomu vyvraždíte celú rodinu, nemôžete mu potom povedať, aby ste sa spolu dívali do budúcnosti, akoby sa nič nestalo.