Bez servítky o vymývaní mozgov, utečencoch a ďalších témach

Známy milionár a milovník žien Boris Kollár nepotrebuje byť politicky korektný.

 Na svojom facebooku zverejnil dve videá, v ktorých reaguje na niektoré súčasné udalosti a celospoločenské problémy a nekladie si v nich servítku pred ústa. Peniaze ho oslobodili a on nemusí brať ohľad na to, čo si myslia pravdoláskari ovládajúci média a mimovládky a na plne ústa môže povedať čo myslí, pričom mnohé jeho názory odrážajú názory väčšinovej populácie.

Odovzdať svoju vlastnú krajinu? V žiadnom prípade!

Boris Kollár sa vyjadril napríklad k problematike médií. Sám si kladie otázku: “Prečo slovenské média, najmä mainstream, takým strašným spôsobom zavádza alebo to upravuje alebo to vidí jednostranne.” Následne si vo videu odpovedá: “Vychádza mi z toho len jedno. Tak ako vo svete show biznisu a vo svete módy, vo svete feshion, priťahuje to určitú skupinu ľudí,” vysvetľuje ďalej. “Napríklad kaderník – zvyčajne je teplý, dizajnér a ja neviem čo všetko možné, stylisti, mne to vôbec neprekáža, mám kopec kamarátov, ktorí sú homosexuáli a mne to vôbec nevadí, pokiaľ sa zrovna nechcú sobášiť v kostole. Takže mne toto neprekáža a chápem to,” uzatvára Boris Kollár na margo homosexálov. “Prečo naše televízie, prečo naše mainstremové média, printy, prečo to vidia jednostranne, až úplne opačne, až by som povedal slniečkársko, ako by sa v nich všetci zbehli s rovnakým videním sveta, ale bohužiaľ z môjho pohľadu určte nie s tým správnym. Pripadá mi to ako v komunizme, keď sme mali tie rôzne heslá a boli sme v tej svojej absurdite tak absurdní, že sme tvrdili, že ten svetový mier musíme zachrániť, aj keby sme mali vyhubiť celé ľudstvo. A toto je presne to, my ideme zase zachrániť svetový mier a ideme vyhubiť celé ľudstvo. My ideme zo seba robiť humanistov, až takých veľkých, že ideme spáchať samovraždu. No a toto videnie sveta pritiahlo tých istých ľudí a robia v tom mainstrame. Najprv som si myslel, že je to ovplyvnené nejakým spôsobom majiteľmi. Ľudia tvrdia, áno, to židia všetko vlastnia. Ale vôbec to tak nie je. Tí ľudia si to robia sami. Tí ľudia sa tam zbehli, tí sú tí istí, sú rovnakého zmýšľania, jeden druhého poovplyvňuje a rovnako sa na to pozerajú. Je to katastrofa, keď pár percent, možno dve – tri percentá týmto spôsobom rozmýšľajú a majú v rukách masovokomunikačné prostriedky, majú v rukách médiá. A títo ľudia nás masírujú, títo ľudia nám nútia ich vlastné myšlienky, nútia nám ich pohľad na svet a prinášajú nám to v médiách. ”

 

 

  

 

Je absolútne neprijateľné, že z našich daní a koncesionárskych poplatkov nedostávame objektívne informácie, ale názory redaktorov ako to vidia oni.

Boris Kollár sa vyjadril aj  k Denníku N: “Denník N to je ďalšia znôška, nechcem použiť škaredé slovo. Proste to je vymývanie mozgov, to je ako keby sa tam zbehli NGOčky spolu so všetkými Sorošovými nadáciami a so všetkými slniečkármi (pravdoláskarmi – pozn. redakcie) a ja neviem čo všetko možné. To je ďalšie vymývanie mozgov.”

Kde to spejeme, keď odpíšu Šimkovičovu len preto, že ma iný názor. Je tu snaha vytvárať atmosféru aby sa ľudia báli otvoriť ústa. Vrcholom vymývania mozgov je denník N, ktorý neviem ako slušne nazvať. Tam sa snáď zbehli všetky mimovládky a Sorošové nadácie.

Mne je utečencov ľúto, ale sú to zneužitý ľudia. My si nemôžeme dovoliť pustiť tu teraz celý blízky východ a polku Afriky. Drvivá väčšina sú ekonomicky migranti, to treba rozlíšiť. Tí čo naozaj utekajú pred vojnou, tým treba pomôcť, ale to čo robí Nemecko, že tu pozýva všetkých je úplne zvrátene. My nemôžeme dopustiť stret týchto rôznych kultúr, lebo to skončí nepokojmi a občianskou vojnou. V budúcnosti sa u nás bude jednať o státisíce ľudí, lebo každý z tých migrantov si tu ešte donesie svoju rodinu, pričom ich pôrodnosť je oproti našej mnohonásobne vyššia. ja nechcem aby moje deti boli za pár rokov v minorite, ako to za pár rokov hrozí v Belgicku. Odovzdať svoju vlastnú krajinu? V žiadnom prípade! To je samovražedný humanizmus.

 

Nie sme schopný pomôcť každému. Keď nezavrieme hranice sme v prdeli. Hrozbou nie sú tí ľudia, čo sa teraz valia, ale ten stret civilizácii, kultúr a náboženstiev, ktorý nastane neskôr. Islam to ma inak postavené a ide si podrobiť svet. Vidíme ako ten multikulturalizmus vyzerá v Anglicku, vo Francúzsku a ja to na Slovensku nechcem. Je to cielená hra, ktorú vyvolávajú určité skupiny ľudí, ktorý využívajú Američanov, nás aj tých chudákov a všetko je to nástroj na nejaké miliardové zisky niekde inde. Je to geopolitická hra nejakých veľmi bohatých hráčov.

Putin nám zachraňuje prdel aj keď si to neuvedomujeme. Teraz sú jeho vojaci v Sýrii a zrazu všetci vrátane USA musia ísť do toho proti ISIL s ním. Som presvedčený, že do roka bude ISIL zničený a skončí ten nekontrolovateľný prísun ľudí do Európy.

Pomôcť treba hlavne  Turecku, Libanonu, Jordánsku, kde sú milióny sýrskych utečencov a nie voziť ich sem. Miesto toho, aby sme pomohli týmto krajinám, nechali sme ich v tom. Oni to nezvládajú a tak otvorili hranice a povedali bežte. Tie krajiny nedokážu vyživiť milióny ľudí, je to arogancia zo strany EU, ktorá sa spolupodieľala na vyvolaní konfliktov, no na následky sa vykašlala a teraz to máme tu. Treba ukončiť vojnu v Sýrii, vyčistiť to od teroristov, aby sa tam ľudia mohli vrátiť.

 

zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/boris-kollar-zverejnil-kratke-videa-bez-servitky-o-vymyvani-mozgov-utecencoch-a-dalsich-temach/682692

 

 

 

Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Fakty z čísel trochu inak a hlbšie

Čitateľ sa môže spýtať prečo som si zvolil taký nadpis dnešnej úvahy. Pochopiť zmysel čísla je veľmi náročné ale aj veľmi potrebné. Dôvodov mám veľa. Jedným z nich je zbožňovanie číselnej hodnoty HDP (hrubý domáci produkt). A orgány EÚ ho využívajú (zneužívajú) aj na rozdeľovanie, teda ako kritérium preto, čo dostane niektorá krajina, napr. z financií EÚ.

Z osudov slovenských geografických názvov (1)

Ako sa dostali Česká dolina a Český štít do slovenských Tatier alebo Ťažká dolina a Ťažký štít

Čo je dovolené Jovovi ...

Európska únia je údajne založená na vysoko humánnych cieľoch a hodnotách.

Covid 19 sa zneužíva na obmedzenie práv

Za tým celým je zmena pravidiel fungovania spoločnosti. Odbúravajú sa pravidlá demokracie. Zavádza sa diktatúra.