Pred bránami Európy stojí invázna armáda mladých agresívnych mužov

Včerajšie spravodajstvo „udalostí dňa“ o situácii na gréckych hraniciach bolo silne na hranici znesiteľnosti a identickej úrovni ako tvrdá postojová žurnalistika na vrchole utečeneckej krízy v rokoch 2015/16: Novinári na mieste stlačili slzné žľazy osvedčeným manierom a pokúšali sa tak ako zvyčajne morálne framovať znepokojivé obrazy obrovských zástupov „vojnových utečencov“, navážaných podľa plánu do autobusov –  podprahový tenor: Skutočným zločinom je, ak nebude o nich okamžite postarané a budú nechaní napospas.

Reč bola o „afganských rodinách“ spolu so ženami a deťmi, ktoré sú „vyčerpané“ a „mrznú“ celé dni. Čo majú však Afganci spoločné so sýrskou občianskou vojnou sa tu už nikto nepýta. K tomu sa hovorilo aj veľa o mladých mužoch „so slzami v očiach“. A znova a znova: „zúfalí ľudia“. Rozhovory boli vedené s ukážkovými migrantami, ktorých pravdepodobne mimovládne organizácie (NGOs) perfektne nastražili v scenériách, ktorí hovorili o svojom „sne“ študovať v Európe. To je presne to spravodajstvo, v ktoré dúfali mimovládne organizácie pre migráciu, propaganda Erdogana, azylové združenia a samozrejme pašeráci – nemecká štátna televízia ich ani tentoraz nesklame. Ľudia s plyšovými medvedíkmi sa už môžu pripraviť.

Veľa kritiky od týchto „novinárov“ ARD (verejnoprávna nemecká TV) odznelo samozrejme tiež, a síce koho to ešte prekvapuje, že kritizovali bez výnimky grécku vládu, jej „izolovanie“ a údajné útoky armády, pričom jednostranné opísanie situácie utečencami bolo uvedené bez komentára, kde títo vykreslili absolútne legitímne (a nevyhnutné na prežitie) pokusy gréckych bezpečnostných síl o zabránenie ich nelegálnemu prekročeniu hraníc, ako extrémne nadmerné násilie. Korešpondent vysvetlil, že to, čo sa tu deje, nie je nič iné ako „push back“ (zavracanie) Grékmi: Zabránenie vstupu ľudí – je zrejme skutočný zločin z pohľadu verejnoprávneho vysielania.

Zatiaľ čo situácia Grékov – ktorých neschopná EÚ ponechala v tom samých – je čoraz zúfalejšia; zatiaľ čo sa Frontex prakticky ani neobjaví; zatiaľ čo civilné obyvateľstvo na Lesbose bojuje proti militantným, takmer bez výnimky mužským votrelcom a grécki poľnohospodári dokonca pomáhajú zabezpečiť svoje hranice s traktormi: Nemajú bezohľadní nemeckí politici nič iné na robote, ako vraziť Grékom nôž do chrbta a vytvárať ďalšie stimuly, aby ďalej zvyšovali tlak na hranice: Šéfka Zelených Annalena Baerbocková už žiadala podľa nemeckého časopisu Focus opätovné otvorenie neaktívnych nemeckých utečeneckých ubytovní, a nacvičovala bizarné číselne hry o údajnom podiele „detí“ utečencov:

Rôzne videá a fotografie gréckych a bulharských hraníc naopak ukazujú realitu tejto „utečeneckej“ krízy, ktorá bola opäť urobená s nemeckou pomocou miliárd eur: Takmer nikde nie sú na nich deti. Boli to a stále sú to tie isté lži, s ktorými sa tu samozrejme má zapáliť ďalšia fáza kultúry vítania. Vláda a ľavicová opozícia nedajú pokoj až kým Európa a až kým táto nemecká krajina nebude nezvratne ležať v troskách.

Kto má oči otvorené, nenájde takmer žiadne ženy a deti, ale zato stále viac zmysluplnejšie dôkazy o tom, ktorá ľudská spodina sa pod ľavicovo-zelenou neoficiálnou „politickou dôverou pre konečné zničenie Nemecka“ v  protežovaných „humanitárnych núdzových situáciách vkradne do Európy – napríklad islamisti financovaní a podporovaní Tureckom v jeho vojenskom ťažení proti severnej Sýrii v rozpore s medzinárodným právom. Nasledujúce video na Twitteri ukazuje dvoch takýchto milicionárov, ktorí najprv mučili a potom zabili sýrskeho vládneho vojaka:

https://twitter.com/i/status/1234036771853389838

Toto je realita za touto „vlnou utečencov“: Erdogan, ktorý najskôr skasíroval peniaze od Európy, teraz presúva dôsledky jeho vojnového štváčstva na Európu: k pár reálnym vojnovým utečencom prídu milióny ekonomických migrantov, ktorí doteraz sedeli v jeho tureckých táboroch pripravení vyraziť – a jeho islamistickí bratia v zbrani, ktorí budú teraz odfiltrovaní do strednej Európy, aby tu spôsobili chaos.

Zdá sa, že náklady 500 miliárd eur, sociálne a etické nerovnosti, preťažené orgány štátnej správy a súdy, nespočetné množstvo sexuálnych a násilných zločinov za posledných päť rokov, ktoré boli vopred naprogramované na generácie a spôsobené dvoma miliónmi tzv. utečencov, ešte stále nemali dostatočný účinok poučenia sa. Ak sa čísla opäť zdvojnásobia, nezostane z nemeckej krajiny zo strednodobého hľadiska veľa.

Zábery, ktoré mainstreamové médiá neukážu:

https://twitter.com/ohboywhatashot/status/1233749086265913345

https://www.facebook.com/jouwatch/videos/607492376764820/zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/pred-branami-europy-stoji-invazna-armada-mladych-agresivnych-muzov/2073039
COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Marček tvrdí, že verejnosť nesmie byť ľahostajná

Poslanec Marček oznámil na nedeľu protest proti Kiskovi a jeho novej strane: “Už nebude mať imunitu. Poďme mu zrátať všetky prehrešky”

Európu v jej ťažkom období vedú diletanti

Myslí si to bývalý slovenský politik Jozef Banáš.

Zmeny nemusia viesť k lepšiemu

Nadpis som si zvoli zato, že každá strana hovorila o zmenách, či vlastne o potrebe zmeny. Aké je však kritérium, že zmena je lepšia? Pre občana by príznakom zmeny k lepšiemu mohlo byť, že Švajčiari sa budú snažiť zamestnať na Slovensku. Ba aj keby Česi začali chodiť na Slovensko práve preto, že tu sú lepšie platy. Dnes je to naopak.

Klaus sa tvrdo pustil do EÚ

Hrozí likvidácia ČR, cieľom Bruselu je vymazať národné štáty z mapy Európy.