Pred bránami Európy stojí invázna armáda mladých agresívnych mužov

Včerajšie spravodajstvo „udalostí dňa“ o situácii na gréckych hraniciach bolo silne na hranici znesiteľnosti a identickej úrovni ako tvrdá postojová žurnalistika na vrchole utečeneckej krízy v rokoch 2015/16: Novinári na mieste stlačili slzné žľazy osvedčeným manierom a pokúšali sa tak ako zvyčajne morálne framovať znepokojivé obrazy obrovských zástupov „vojnových utečencov“, navážaných podľa plánu do autobusov –  podprahový tenor: Skutočným zločinom je, ak nebude o nich okamžite postarané a budú nechaní napospas.

Reč bola o „afganských rodinách“ spolu so ženami a deťmi, ktoré sú „vyčerpané“ a „mrznú“ celé dni. Čo majú však Afganci spoločné so sýrskou občianskou vojnou sa tu už nikto nepýta. K tomu sa hovorilo aj veľa o mladých mužoch „so slzami v očiach“. A znova a znova: „zúfalí ľudia“. Rozhovory boli vedené s ukážkovými migrantami, ktorých pravdepodobne mimovládne organizácie (NGOs) perfektne nastražili v scenériách, ktorí hovorili o svojom „sne“ študovať v Európe. To je presne to spravodajstvo, v ktoré dúfali mimovládne organizácie pre migráciu, propaganda Erdogana, azylové združenia a samozrejme pašeráci – nemecká štátna televízia ich ani tentoraz nesklame. Ľudia s plyšovými medvedíkmi sa už môžu pripraviť.

Veľa kritiky od týchto „novinárov“ ARD (verejnoprávna nemecká TV) odznelo samozrejme tiež, a síce koho to ešte prekvapuje, že kritizovali bez výnimky grécku vládu, jej „izolovanie“ a údajné útoky armády, pričom jednostranné opísanie situácie utečencami bolo uvedené bez komentára, kde títo vykreslili absolútne legitímne (a nevyhnutné na prežitie) pokusy gréckych bezpečnostných síl o zabránenie ich nelegálnemu prekročeniu hraníc, ako extrémne nadmerné násilie. Korešpondent vysvetlil, že to, čo sa tu deje, nie je nič iné ako „push back“ (zavracanie) Grékmi: Zabránenie vstupu ľudí – je zrejme skutočný zločin z pohľadu verejnoprávneho vysielania.

Zatiaľ čo situácia Grékov – ktorých neschopná EÚ ponechala v tom samých – je čoraz zúfalejšia; zatiaľ čo sa Frontex prakticky ani neobjaví; zatiaľ čo civilné obyvateľstvo na Lesbose bojuje proti militantným, takmer bez výnimky mužským votrelcom a grécki poľnohospodári dokonca pomáhajú zabezpečiť svoje hranice s traktormi: Nemajú bezohľadní nemeckí politici nič iné na robote, ako vraziť Grékom nôž do chrbta a vytvárať ďalšie stimuly, aby ďalej zvyšovali tlak na hranice: Šéfka Zelených Annalena Baerbocková už žiadala podľa nemeckého časopisu Focus opätovné otvorenie neaktívnych nemeckých utečeneckých ubytovní, a nacvičovala bizarné číselne hry o údajnom podiele „detí“ utečencov:

Rôzne videá a fotografie gréckych a bulharských hraníc naopak ukazujú realitu tejto „utečeneckej“ krízy, ktorá bola opäť urobená s nemeckou pomocou miliárd eur: Takmer nikde nie sú na nich deti. Boli to a stále sú to tie isté lži, s ktorými sa tu samozrejme má zapáliť ďalšia fáza kultúry vítania. Vláda a ľavicová opozícia nedajú pokoj až kým Európa a až kým táto nemecká krajina nebude nezvratne ležať v troskách.

Kto má oči otvorené, nenájde takmer žiadne ženy a deti, ale zato stále viac zmysluplnejšie dôkazy o tom, ktorá ľudská spodina sa pod ľavicovo-zelenou neoficiálnou „politickou dôverou pre konečné zničenie Nemecka“ v  protežovaných „humanitárnych núdzových situáciách vkradne do Európy – napríklad islamisti financovaní a podporovaní Tureckom v jeho vojenskom ťažení proti severnej Sýrii v rozpore s medzinárodným právom. Nasledujúce video na Twitteri ukazuje dvoch takýchto milicionárov, ktorí najprv mučili a potom zabili sýrskeho vládneho vojaka:

https://twitter.com/i/status/1234036771853389838

Toto je realita za touto „vlnou utečencov“: Erdogan, ktorý najskôr skasíroval peniaze od Európy, teraz presúva dôsledky jeho vojnového štváčstva na Európu: k pár reálnym vojnovým utečencom prídu milióny ekonomických migrantov, ktorí doteraz sedeli v jeho tureckých táboroch pripravení vyraziť – a jeho islamistickí bratia v zbrani, ktorí budú teraz odfiltrovaní do strednej Európy, aby tu spôsobili chaos.

Zdá sa, že náklady 500 miliárd eur, sociálne a etické nerovnosti, preťažené orgány štátnej správy a súdy, nespočetné množstvo sexuálnych a násilných zločinov za posledných päť rokov, ktoré boli vopred naprogramované na generácie a spôsobené dvoma miliónmi tzv. utečencov, ešte stále nemali dostatočný účinok poučenia sa. Ak sa čísla opäť zdvojnásobia, nezostane z nemeckej krajiny zo strednodobého hľadiska veľa.

Zábery, ktoré mainstreamové médiá neukážu:

https://twitter.com/ohboywhatashot/status/1233749086265913345

https://www.facebook.com/jouwatch/videos/607492376764820/zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/pred-branami-europy-stoji-invazna-armada-mladych-agresivnych-muzov/2073039
Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Kandidát z vôle ľudu

Štefan Harabin: Keď niekomu vyvraždíte celú rodinu, nemôžete mu potom povedať, aby ste sa spolu dívali do budúcnosti, akoby sa nič nestalo.

Národný pochod Hrdí na rodinu

Tešíme sa na Vás
22.7.2023 o 15:00 hod. Jakubovo námestie v Bratislave

Kto chce ísť do Chorvátska?

Aliancia za rodinu sa s našimi partnermi z Chorvátska z organizácie „V mene rodiny“ spolupodieľa na organizovaní medzinárodnej konferencie

Začne EÚ riešiť ekonomické problémy?

Máme po prezidentských voľbách a čakajú nás voľby do európskeho parlamentu. Toto bol nadpis internetového SME.  Pred nami tak stojí formulácia požiadaviek na zdokonalenie fungovania EÚ;  predovšetkým zmenou tvorby ekonomickej politiky, a to na báze vedy.