SLOVENSKÁ LIGA pripravuje republikový snem hnutia, ktorý sa uskutoční v sobotu 9. novembra 2019 v Trenčíne

Občianska iniciatíva SPOLOČNE ZA SLOVENSKO, ktorá sa po minulé aktivizovala, si dnes intenzívne uvedomujeme, že súčasná situácia v spoločnosti je natoľko vybičovaná, že predstavuje vážny zlomový bod.

Slovenská republika sa dostáva na križovatku, či bude pokračovať kontroverzným smerovaním, alebo si spoločnosť a národ uvedomí, že stavať na hodnotách zdedených po predkoch sa opláca, veď tu ide o našu nadgeneračnú skúsenosť. Spomenutým zlomovým bodom budú parlamentné voľby vo februári 2020. Tentoraz je v hre oveľa viacej, keďže výsledky volieb v prípade, že by zelenú dostal napr. neoliberalizmus, toto by sa zásadne odrazilo v živote každého z nás a to spôsobom, ako si to mnohí občania ani zďaleka dnes nepredstavujú.V júni 2019 sme spoluiniciovali stretnutie národných a kresťanských politických strán a subjektov na Devíne. Na tomto základe vzniklo aj súčasné, perspektívne politické hnutie s názvom SLOVENSKÁ LIGA (SL). Cieľom hnutia SL je stavať na národných a kresťanských hodnotách, protežovať vlastenectvo ako určujúci princíp pri formovaní domácej i zahraničnej politiky a mnohé iné. Taktiež spájať osobnosti na domácej scéne a vytvárať platformu pre spoločný, resp. jednotiaci postup. Sympatie k hnutiu SLOVENSKÁ LIGA vyjadril aj trojnásobný, bývalý predseda vlády SR Vladimír Mečiar. Audiovizuálny záznam zo stretnutia občanov s Mečiarom, s jedinečnou analýzou stavu súčasnej spoločnosti uvádzame tu. Dovoľujeme si vyzvať sympatizantov SPOLOČNE ZA SLOVENSKO, aby ste sa pridali k hnutiu SLOVENSKÁ LIGA nielen ako sympatizanti, ale aj ako registrovaní členovia.  

SLOVENSKÁ LIGA pripravuje republikový snem hnutia, ktorý sa uskutoční v sobotu 9. novembra 2019 v Trenčíne na výstavisku Expo Center, Pod Sokolice 43 so začiatkom o 10.00 h. Srdečne Vás pozývame.

Registrácia členov sa začne už od 9.00 h. Hlasovacie právo na republikovom sneme bude mať iba riadny člen hnutia. Záujemcovia o členstvo môžu vyplniť prihlášku aj na mieste konania snemu, alebo túto odošlite elektronicky tu: https://www.hnutieslovenskaliga.sk/chcem-byt-clenom-hnutia-slovenska-liga/

Prosíme Vás, tí ktorí uvažujete o vstupe do SLOVENSKEJ LIGY, môžete nám zanechať Váš odkaz na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. prípadne aj na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


Mgr. Roman Ruhig
podpredseda, štatutár hnutia SLOVENSKÁ LIGA


COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

„Všetko je dovolené“

Všetko je dovolené: Aj nehovoriť pravdu. K tejto úvahe ma podnietila úvaha Ing. P. Zajaca -Vanku  Pád neoliberalizmu z web stánky Spolku národohospodárov. On povedal pravdu.

Pred 23 rokmi vznikla slovenská mena

Tento mesiac si pripomíname 23. výročie zavedenia slovenskej koruny ako platidla novovzniknutej samostatnej Slovenskej republiky.

Vládny režim ide bojovať proti “konšpiráciám a lžiam” na webe

Rezortu vnútra sa nepáči spochybňovanie členstva v Európskej únii a zahranično-politickej orientácie

Naše myšlienky sú zradné, nemáme daňový systém

Viaceré tlačené médiá priniesli úvahy o daniach.