Marček tvrdí, že verejnosť nesmie byť ľahostajná

Poslanec Marček oznámil na nedeľu protest proti Kiskovi a jeho novej strane: “Už nebude mať imunitu. Poďme mu zrátať všetky prehrešky”

Nezaradený poslanec NR SR Peter Marček pri príležitosti ukončenia mandátu prezidenta Andreja Kisku organizuje protestné zhromaždenie.

Poslanec Peter Marček pripomenul, že v sobotu 15. júna končí Andrej Kiska vo funkcii prezidenta SR, a taktiež mu končí imunita. “Tak poďme mu to zrátať a vymenovať mu všetky prehrešky a porušenia zákonov, zabráňme mu pokračovať v politike tým, že mu prídeme vysloviť nesúhlas s tým, aby si založil nový politický subjekt a pokračoval v parlamentnej politike,” vyzval Marček na sociálnej sieti.

Marček tvrdí, že verejnosť nesmie byť ľahostajná. “Nesmieme dovoliť jemu, aj orgánom činným v trestnom konaní, prokuratúre a súdom, aby jeho trestné činy zostali nevyšetrené a nepotrestané!”

“Zákony platia pre všetkých, tak ako pre Bašternáka, tak i pre Kočnera, či Kisku! Imunita mu skončila, teraz sú na rade vyšetrovatelia, prokuratúra a súdy.”

Protest sa má uskutočniť v nedeľu 16. júna o 16.00 hod. na Hodžovom námestí v Bratislave.

“Taktiež upozorníme na tento moment aj orgány činné v trestnom konaní, počnúc NAKA, cez Generálnu prokuratúru, končiac súdmi SR, a tiež si spomenieme aj na niektorých ďaľších škodcov a likvidátorov slovenskej tradičnej rodiny a štátnosti, ako švagra z druhého kolena, ministra zahraničia v demisii Miroslava Lajčáka,” dodal Marček.zdroj:  https://www.hlavnespravy.sk/poslanec-marcek-oznamil-na-nedelu-protest-proti-kiskovi-jeho-novej-strane-uz-nebude-mat-imunitu-podme-mu-zratat-vsetky-prehresky/1787858


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Referendum o postoji obyvateľov k migrantom

SNS vypracovala rámec slovenskej národnej stratégie k migrantom, ktorý by mohol byť podkladom pre národný materiál.

Vláda nerozhoduje vedecky  

Prečo? Zdá sa, že svoje tvrdenia vláda neopiera o vedu a nevie naformulovať svoje tvrdenia ani do jazyka ekonómie a ani do jazyka matematiky.

V zovretí pozlátenej neistoty

Ak si občan všimne a zhodnotí, čo verím, že hej, aktivity vlády či parlamentu, a to hneď po voľbách a aj teraz v čase koronakrízy, iste bude súhlasiť, že žijeme v pozlátenej neistote. Vďaka (ne)vzdelaným politikom.

Přední američtí vědci potvrzují, že současným cílem USA je dobýt Rusko

Bulletin atomových vědců zveřejnil 1. března 2017 studii, která začíná slovy: