Marček tvrdí, že verejnosť nesmie byť ľahostajná

Poslanec Marček oznámil na nedeľu protest proti Kiskovi a jeho novej strane: “Už nebude mať imunitu. Poďme mu zrátať všetky prehrešky”

Nezaradený poslanec NR SR Peter Marček pri príležitosti ukončenia mandátu prezidenta Andreja Kisku organizuje protestné zhromaždenie.

Poslanec Peter Marček pripomenul, že v sobotu 15. júna končí Andrej Kiska vo funkcii prezidenta SR, a taktiež mu končí imunita. “Tak poďme mu to zrátať a vymenovať mu všetky prehrešky a porušenia zákonov, zabráňme mu pokračovať v politike tým, že mu prídeme vysloviť nesúhlas s tým, aby si založil nový politický subjekt a pokračoval v parlamentnej politike,” vyzval Marček na sociálnej sieti.

Marček tvrdí, že verejnosť nesmie byť ľahostajná. “Nesmieme dovoliť jemu, aj orgánom činným v trestnom konaní, prokuratúre a súdom, aby jeho trestné činy zostali nevyšetrené a nepotrestané!”

“Zákony platia pre všetkých, tak ako pre Bašternáka, tak i pre Kočnera, či Kisku! Imunita mu skončila, teraz sú na rade vyšetrovatelia, prokuratúra a súdy.”

Protest sa má uskutočniť v nedeľu 16. júna o 16.00 hod. na Hodžovom námestí v Bratislave.

“Taktiež upozorníme na tento moment aj orgány činné v trestnom konaní, počnúc NAKA, cez Generálnu prokuratúru, končiac súdmi SR, a tiež si spomenieme aj na niektorých ďaľších škodcov a likvidátorov slovenskej tradičnej rodiny a štátnosti, ako švagra z druhého kolena, ministra zahraničia v demisii Miroslava Lajčáka,” dodal Marček.zdroj:  https://www.hlavnespravy.sk/poslanec-marcek-oznamil-na-nedelu-protest-proti-kiskovi-jeho-novej-strane-uz-nebude-mat-imunitu-podme-mu-zratat-vsetky-prehresky/1787858


COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Sulík zaútočil na Merkelovú: S utečencami robíte ničivú a nezodpovednú politiku!

Sulík zaútočil na Merkelovú: S utečencami robíte ničivú a nezodpovednú politiku!

Magdaléna Sulanová, kandidátka na županku BSK

V r. 1999 založila občianske združenie ”Naša Európa 2000” a momentálne pôsobí ako poslankyňa NR SR. Spomedzi 8 uchádzačov na župana BSK je jedinou ženou. Magdaléna Sulanová má skúsenosti aj ako tajomníčka viacerých sekcií Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory.

17. november – zápas za slobodu pokračuje

ĽS Naše Slovensko poslala do RTVS predžalobnú výzvu kvôli cenzúre.

Kto si bez viny – protestuj!

(Ulice a námestia naše problémy nevyriešia...)