17. november – zápas za slobodu pokračuje

ĽS Naše Slovensko poslala do RTVS predžalobnú výzvu kvôli cenzúre.

V novembri 1989 štrngali ľudia na námestiach za slobodu a demokraciu. Mnohí z nich v dobrom verili, že robia revolúciu, ktorá všetko zmení. Nakoniec sa však nezmenilo takmer nič. Kovaní boľševici prezliekli kabáty a organizovane odovzdali moc „demokratom“, ktorí začali s okamžitým rozkrádaním národného majetku. Totalitné maniere v našej spoločnosti však pretrvávajú dodnes, len sa dejú sofistikovanejším spôsobom.

Na jednej strane je od špiku kosti skorumpovaná vláda plná podvodníkov, ktorí sa potácajú od jedného škandálu k druhému. Na druhej strane stojí tzv. „demokratická opozícia“, ktorá sa tvári, že bojuje proti tomuto skorumpovanému systému. V skutočnosti však bojujú len proti koaličným stranám, ktorým závidia vládu a moc a najradšej by ich okamžite vystriedali. Na tento účel neváhajú zneužiť ani vraždu novinára či donekonečna organizovať umelé protestné zhromaždenia, na ktorých vystupujú herci a ľudia napojení na financie z tretieho sektora.V Ľudovej strane Naše Slovensko vnímame totalitné maniere súčasného systému snáď najviac spomedzi všetkých politických subjektov. Ani jeden z nich nie je tak cenzurovaný a tak prenasledovaný, ako sme práve my. Napriek tomu nenariekame. O spravodlivosť sa totiž nežobre, za spravodlivosť sa bojuje! Preto sme sa pri príležitosti symbolického dátumu 17. novembra rozhodli začať aktívne a tvrdo bojovať proti cenzúre panujúcej v RTVS.

Napriek tomu, že na činnosť verejnoprávnej RTVS prispievajú poplatkami aj státisíce našich voličov, RTVS nás v politických diskusných reláciách dlhodobo systematicky a účelovo ignoruje. Veď za viac ako 2,5 roka od posledných parlamentných volieb nás pozvali do diskusnej relácie „O 5 minút 12“ len dvakrát (s výnimkou povinných predvolebných relácií). To je len 0,72 % z celkového počtu pozvaných hostí. Ale napríklad strany Most-Híd alebo SME Rodina Borisa Kollára, ktoré majú v NR SR dokonca menej poslancov ako ĽS Naše Slovensko, boli do relácie pozvané 34-krát, resp. 23-krát.


Keď sa takto neobjektívne a zaujato správajú nielen súkromné médiá, ale aj verejnoprávna RTVS, tak niet divu, že čoraz viac ľudí hľadá objektívne informácie v rôznych alternatívnych médiách.


Keďže neobjektivita RTVS je už do očí bijúca, tak sme v piatok 16. novembra 2018 doručili vedeniu RTVS predžalobnú výzvu, v ktorej žiadame vedenie RTVS o zastavenie mediálnej blokády voči ĽS Naše Slovensko a o zavedenie objektívnosti a spravodlivosti do politicko-diskusných relácií.
V prípade, ak RTVS do 1 mesiaca našej výzve nevyhovie, pristúpime k súdnej žalobe a k ďalším právnym krokom. Rozhodne však cenzúru zo strany verejnoprávnej televízie už ďalej tolerovať nebudeme! Slováci si zaslúžia poznať pravdu aj o našej činnosti.

Ing. Milan Uhrík, PhD.
poslanec NR SR
podpredseda ĽS Naše Slovensko

zdroj: http://www.naseslovensko.net/nase-nazory/vyhlasenia/17-november-zapas-za-slobodu-pokracuje-ls-nase-slovensko-poslala-do-rtvs-predzalobnu-vyzvu-kvoli-cenzure/

Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Utečenecká kríza spôsobí rozpad Európskej únie

Súkromná americká tajná služba Stratfor je presvedčená, že súčasná utečenecká kríza urýchli rozpad EÚ. Táto kríza vedie k masívnemu napätiu medzi štátmi EÚ

Pauperizmus bývalých krajín RVHP a problém miezd a orgánov

Verím, že 25/4/2021 viacerí čitateľov dostalo mapu, ktorá uvádza priemerné platy a penzie v Európe v roku 2008. Čitateľ ju vidí nižšie. Večer v správach o 22:00 hodine na Rádiu Slovensko čitateľ mohol počuť, že Eurostat uverejnil údaje o priemerných mzdách v krajinách Európy.

Deň Suchodolia a Vatra zvrchovanosti SR

Dovoľujem si Vás všetkých pozvať na slávenie pripomienky vyhlásenia národnej zvrchovanosti a tým i položenia základov našej štátnej samostatnosti.

Kto nám kradne zvrchovanosť ?

Ak sa dnes niekto dožaduje štátnej zvrchovanosti, označia ho automaticky za neprajníka únie a integrácie.