Aliancia za rodinu pozýva ...

Milí priatelia, dnes neburcujem, len povzbudzujem. Láska sa skladá z maličkostí. Urobte si čas na seba, svoje deti svoju manželku, či svojho manžela.

Čo môžeš urobiť dnes, neodkladaj na zajtra. Ale aj zajtra môžeš urobiť to čo dnes...

Zajtra 24/7/2017

môžete prísť na Šuňavu v Tatrách na Rýchlokurz prežitia ... v manželstve a započúvať sa do dobrej gospelovej hudby pod šírym nebom Kapucíni, Janais a ďalší.


alebo


môžete zažiť Korunováciu Alžbety Kristíny,  mamy Márie Terézie  v Bratislave a po nich prežiť s rodinou Detské korunovačné hry s nami. Zahrá Vám kapela S.I.L.A a divadielko MaKiLe.

Nech žije víkend!

PS: Ak chcete vedieť viac pozrite si pripojené programy.
S úctou,

Anton Chromík
Predseda Aliancie za rodinu

Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Sloboda slova už neexistuje

Kádrovanie, šikanovanie a vyhadzovanie z práce ako za najhlbšieho socializmu

Komentár Ronalda Ižipa: Putinov gambit

Gambitom sa v šachu označuje zámena krátkodobej (väčšinou materiálnej) nevýhody za výhodu dlhodobú (pozičnú). Gambitom môžeme nazvať napríklad aj Aljechinovu obranu, podľa slávneho ruského šachistu. Nikto nebol šachovým majstrom tak dlho ako práve Aljechin.

Čo mi chýba?

Myslím v riadení ekonomiky. Aby si to čitateľ lepšie uvedomil, treba vedieť, že produkcia ekonomiky = f( práca, pôda, kapitál), teda 3 faktorov. Vidíme koľko máme nezamestnaných, a teda jeden faktor má  väčší produkčný potenciál ako je reálne využívaný, obrazne miesto 100 ľudí pracuje iba 90. S pracovnou silou je to však náročnejšie.