Dni energie na Slovensku

Aj v roku 2017, po troch úspešných ročníkoch, Vám prinášame náš osvetový projekt Dni energie na Slovensku - DENS 2017.
Pochopiteľne i tentoraz chceme propagovať zelené technológie, úspory energie a udržateľnú dopravu na námestiach a v obchodných centrách našich miest. S projektom Dni energie na Slovensku 2017 radi opätovne zavítame do Bratislavy (OC IKEA – 3.6.2017), Žiliny (Nám. A. Hlinku – 5.6.2017), novej destinácie - Trnavy (City Aréna - 7.6.2017) a Banskej Bystrice (Nám. SNP – 9.6.2017) a to vždy v čase od 10:00 do 17:00. Veríme však, že okrem solárnych a fotovoltických panelov, prospešných informácií potrebných získaniu príspevku na zateplenie rodinného domu či zvýhodneného úveru pre bytové domy, inteligentných domácností, recyklácie odpadov, ochrany životného prostredia či alternatív v doprave (elektromobilita, CNG vozidlá, elektro-bicykle) ukážeme aj niečo viac. Rovnako nebudú chýbať ani atraktívne stanovištia pre deti a študentov a zaujímavá tombola. Jednoducho sa máte na čo tešiť!

Ako už býva dobrým zvykom, aj v roku 2017 nás podporuje pán Dušan Chrenek, vedúci Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku a najnovšie už aj páni primátori Bratislavy - Ivo Nesrovnal, Banskej Bystrice - Ján Nosko, Žiliny - Igor Choma a Trnavy - Peter Bročka. Tešíme sa aj z ohlásenej účasti troch významných inštitúcií: SIEA administrujúcej dotácie z programu Zelená domácnostiam, ŠFRB majúcej na starosti zvýhodnené úvery na obnovu bytových domov a zástupcov ministerstva dopravy a výstavby SR, ktorí vás bližšie poinformujú o možnostiach získania príspevku na zateplenie rodinných domov.


zdroj: http://energieprevas.sk/dens-2017Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

ĽS Naše Slovensko zriadila charitatívny dom v Košickom kraji

Na Slovensku je stále priveľa ľudí, ktorí sa do chudoby prepadli nie svojou vinou.

Projev Lenky Procházkové

Projev Lenky Procházkové na protiválečné demonstraci 18. 4. 2018 na Václavském náměstí

Taraba: Heger okradol Slovensko o 350 miliónov

Servilita, alebo naivná hlúposť? Alebo oboje?

Diagnóza našej doby

Nestáva sa  často, aby blog mladej študentky vyvolal takú hystériu ako v prípade Lívie z bilingválnej sekcie gymnázia v Spišskej Novej Vsi.