Dni energie na Slovensku

Aj v roku 2017, po troch úspešných ročníkoch, Vám prinášame náš osvetový projekt Dni energie na Slovensku - DENS 2017.
Pochopiteľne i tentoraz chceme propagovať zelené technológie, úspory energie a udržateľnú dopravu na námestiach a v obchodných centrách našich miest. S projektom Dni energie na Slovensku 2017 radi opätovne zavítame do Bratislavy (OC IKEA – 3.6.2017), Žiliny (Nám. A. Hlinku – 5.6.2017), novej destinácie - Trnavy (City Aréna - 7.6.2017) a Banskej Bystrice (Nám. SNP – 9.6.2017) a to vždy v čase od 10:00 do 17:00. Veríme však, že okrem solárnych a fotovoltických panelov, prospešných informácií potrebných získaniu príspevku na zateplenie rodinného domu či zvýhodneného úveru pre bytové domy, inteligentných domácností, recyklácie odpadov, ochrany životného prostredia či alternatív v doprave (elektromobilita, CNG vozidlá, elektro-bicykle) ukážeme aj niečo viac. Rovnako nebudú chýbať ani atraktívne stanovištia pre deti a študentov a zaujímavá tombola. Jednoducho sa máte na čo tešiť!

Ako už býva dobrým zvykom, aj v roku 2017 nás podporuje pán Dušan Chrenek, vedúci Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku a najnovšie už aj páni primátori Bratislavy - Ivo Nesrovnal, Banskej Bystrice - Ján Nosko, Žiliny - Igor Choma a Trnavy - Peter Bročka. Tešíme sa aj z ohlásenej účasti troch významných inštitúcií: SIEA administrujúcej dotácie z programu Zelená domácnostiam, ŠFRB majúcej na starosti zvýhodnené úvery na obnovu bytových domov a zástupcov ministerstva dopravy a výstavby SR, ktorí vás bližšie poinformujú o možnostiach získania príspevku na zateplenie rodinných domov.


zdroj: http://energieprevas.sk/dens-2017COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Bruselskí buzeranti

Na úvod uvádzam, že pod označením „buzerant“ v tomto článku nemám na mysli hanlivé označenie homosexuála ale človeka, ktorý iných ľudí buzeruje,

Média klamú o utečeneckej kríze

Exkluzívny rozhovor s europoslancom Zdechovským: Média klamú o utečeneckej kríze, obchod s deťmi migrantov, imigračná vlna nie je náhodná, budeme uznávať mnohoženstvo?

Vystúpenie Veľkej Británie z EÚ vôbec nie je nereálne

 Štrasburg, 11.05.2016 | Vystúpenie Veľkej Británie z EÚ nie je také nereálne, ako by sa mohlo zdať, tvrdí R. Sulík.

captcha