Prednáška a diskusia s Petrom Jaškom

Pre tých z Vás, ktorí sa chcete dozvedieť viac o Petrovi Jaškovi, pripomínam, že prednáška a diskusia s Petrom sa koná už dnes večer, 24. apríla 2017 o 20:00 v UPeCe v Bratislave.

 

Priamy prenos bude o 20:00 hodine k dispozícii tu: http://www.hanusovedni.sk/live-stream/ 

Vaše otázky do diskusie môžete položiť na tomto linku: https://app.sli.do/event/tahb6xah/ask (miesto UPeCe, Mlynská dolina). Zároveň môžete označiť, ktoré položené otázky sa Vám páčia. Prednosť budú mať otázky, ktoré sa páčia najviac ľuďom. 

Prečo v tom Sudáne vlastne bol? Ako dokázal to mučenie a týranie vo väzení prežiť? Má vôbec zmysel pomáhať Afričanom, keď aj my tu v Európe máme kopu problémov?

Dnes večer sa toto všetko a omnoho viac dozviete z prvej ruky.

Verím, že to pre mnohých z Vás bude zároveň skvelá príležitosť, stretnúť človeka, ktorý je aj vďaka Vašej pomoci dnes už na slobode.

Tešíme sa na všetkých divákov, či už priamo vo Veľkej sále UPeCE alebo prostredníctvom online prenosu, a na Vaše otázky.

Dovidenia večer :)

 

Miriam Kuzárová

 

 

 

 

Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Európska únia a jej vplyv na likvidáciu národných štátov

V súčasných podmienkach univerzalizujúceho a globalizujúceho sa sveta je ochrana národných hodnôt mimoriadne náročnou úlohou. Spojenie národnej identity a vlastenectva sa v súvislosti s ich podporou a rozvojom spomína vo viacerých slovenských nariadeniach, vyhláškach, normách, štátnych a strategických dokumentoch jednotlivých rezortov Slovenskej republiky.

Kam kráča ich civilizácia?

Rozhodol som sa napísať túto úvahu, pretože som sa zoznámil s formulárom – žiadosťou o vízum do Juhoafrickej Republiky. Prekvapilo ma niekoľko vecí. Predovšetkým to bol jeho rozsah. Mal 12 strán.

Budajova temná minulosť

V jednej pasáži kultového filmu Vykúpenie z väznice Shawshank sa hlavného predstaviteľa Andyho Dufresneho spoluväzeň Red pýta, prečo zabil svoju starú.

“Integrácia nehrozí a ženy sú tam voľná zver”

Náborové letáky pre moslimských migrantov informujú o fantastickom živote v Nemecku.