Sýrčania demonštrovali v Bratislave

V nedeľu 18. októbra sa pred budovou Veľvyslanectva Ruskej federácie v Slovenskej republike konala demonštrácia sýrskej komunity a sýrskych študentov na podporu Ruska v jeho boji proti terorizmu a pomoci sýrskemu ľudu.

Foto z demonštrácie  Sýrcanov v BratislaveAkciu zorganizoval Národný zväz Sýrskych študentov v Bratislave ako prejav vďačnosti a poďakovania ruskej vláde za postoj v boji proti terorizmu v Sýrii a pomoc sýrskej armáde.

“Ruska federácia je, bola a vždy bude podporovateľom a ochrancom mieru na svete a zástancom dodržiavania medzinárodného pravá,” povedal pre novinárov Ing. Ali Assad, predseda Národného zväzu Sýrskych študentoch na Slovensku.

 

 

zdroj: youtube.com, Občianska televízia

zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/syrcania-demonstrovali-v-bratislave-pred-budovou-ruskej-ambasady-vyjadrili-svoju-podporu-konaniu-ruska-v-jeho-boju-proti-terorizmu-a-pomoci-syrii/697204

 

 

COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Demografická samovražda Európy?

V 14. storočí zastihla Európu morová katastrofa, ktorá vyhubila viac než tretinu obyvateľstva. Mnohé mestá ako Paríž, Benátky, Hamburg boli viac než spolovice vyľudnené.

Projev Lenky Procházkové

Projev Lenky Procházkové na protiválečné demonstraci 18. 4. 2018 na Václavském náměstí

Kto nám robí dlhy?

V minulej úvahe som naznačil hĺbku problému ekonomického vyrovnávania, keďže v SME mal J. Solana článok a v ňom podnadpis Venujme sa nerovnosti. Je to náročný ekonomický problém, ktorý nezvládneme bez ekonomickej teórie.