Tvrdý Rostasov odkaz: Prekročili ste hranicu

Potom, ako boli deti publicistu a politického aktivistu T. E. Rostasa, šéfredaktora mesačníka Zem&Vek vystavené štátnemu teroru – prizerajúc sa, ako im polícia mieri na rodičov samopalmi len preto, že ich otec má iný názor na svet ako majú mainstreamové médiá a mimovládna mafia, prechádzame z defenzívy do ofenzívy.

Prípadu sa ujal nekompromisný právny obhajca JUDr. Ľubomír Hlbočan s právnym dohľadom predsedu kolégia Najvyššieho súdu SR Štefana Harabina. V krátkej dobe budú vznesené všetky adekvátne sťažnosti voči postupu teroristického komanda ale aj trestné oznámenia za zneužívanie právomoci verejného činiteľa.

Tento prípad už rieši aj ombudsmanka pre práva detí a táto bezprecedentná udalosť bude čoskoro podaná aj na Výbor OSN pre práva detí. V tejto súvislosti vám sprístupňujeme doposiaľ utajované spisy a dôvody k zásahu, aby ste mali môžnosť sami posúdiť súvislosti vedúce k tomu, že teror na Slovensku spôsobavaný mimovládnou mafiou sa neštíti ani násilia a útlaku detí.

Ak máte iný názor, obhajujete národných buditeľov, nabádate k tomu, aby sme boli suverénnym národom a žili svorne a bez útlaku, potom môžete rátať aj s prípadom, že pred očami vašich vlastných detí budete zavraždení štátnou mocou v chápadlách treťosektorovej mafie. Dohovor o ľudských právach EÚ pritom jasne vraví, že máte plné právo vyjadrovať a šíriť svoj názor.

Problém je, že v májovom čísle mesačníka Zem&Vek nevyšiel iba článok s citáciami štúrovcov, vyšiel tam aj článok o piatich právoplatných rozsudkoch za úžerníctvo popradčana Kisku, čo bolo podľa všetkého zrejme dôvodom, aby bútorova bábka povelila riaditeľa odboru pre vnútornú politiku Sibylu, aby podal trestné oznámenie. Sibyla zrejme netuší, že v prípade nezdaru bude automaticky trestne stíhaný so všetkými dôsledkami. No nielen to. V tomto prípade budú postupne odhaľovaní všetci páchatelia, ktorí nariadili vyšetrovateľovi (cca 30 ročnému kpt. Sivkovi) aby vydal pokyn k nariadeniu brutálneho zásahu protiteroristického komanda NAKA (6 príslušníkov komanda so samopalmi a 8 vyšetrovateľov NAKA) voči bezbranným ľuďom.

Prečo brutálny? Nuž pretože 8 ročná dcérka T.E.Rostasa a jeho 16 ročný syn museli v obrovskej životnej traume prizerať tomu, ako im rodičom môžu siahnuť na život. Siahnuť na život? Naozaj? Neuveríte, ale áno. Sám vyšetrovateľ potvrdil, že v zmysle zákonného postupu musí komando postupovať tak, boli jeho príslušníci ako aj vyšetrovatelia chránení a v krajnom prípade mohli zákonne použiť strelné zbrane – v tomto prípade samopaly.

Strelné zbrane za to, že máte iný názor. Strelné zbrane pred vašimi vlastnými deťmi, ktoré sa nedobrovoľne stali svedkami jedného z najväčších podliactiev mimovládnej mafie huckajúcej štátny teroristický aparát voči človeku s iným pohľadom na svet, aký vám médiá hlavného prúdu denne a povinne servírujú. Štátny teror si bol vedomý, že v pondelok o 6:25 budú ešte školopovinné deti doma a tak môže svoje sadistické praktiky vystupňovať ad maximum.

Tu sa definitívne prekročila hranica a preto sme nútení vstúpiť do nemilosrdnej a spravodlivej ofenzívy. V rámci tohto prípadu bude do hry opäť vtiahnuté zrušenie trestného stíhania Šebeja, Havrana, Hríba, Soltézsa a ďalších podlých hanobiteľov nášho národa, našich predkov, otcov, mám a detí.

Rostas v tomto prípade musí niesť bremeno našej poroby a očistenia nielen svojho mena a mena svojej rodiny ale aj povesti a úctyhodnosti nášho národa a našich dejín. V časoch, v ktorých medzinárodná mimovládna a finančná mafia skrývajúca svoju identitu za údajnú ochranu ľudských práv potláča slobodu vyjadrovať náš pohľad na svet je našou svätou povinnosťou zachrániť slobodu slova a identitu slovenského národa.

Video s tvrdým Rostasovým odkazom

zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/tvrdy-rostasov-odkaz-prekrocili-ste-hranicu-vstupujeme-nemilosrdnej-spravodlivej-ofenzivy/1331704


COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Sorosove agentúry preberajú kontrolu nad Slovenskom

Niežeby to bol objav dňa, už štvrťstoročie vývoj na Slovensku výrazne formuje nikým nevolený, ale bohato subvencovaný „tretí sektor“

V Bratislave si pripomenú 84. výročie úmrtia kňaza Andreja Hlinku

Bratislava 15. augusta (TK KBS) Spoločnosť Andreja Hlinku, CYRILOMETODIADA, o. z., Nadácia PRO PATRIA a Občiansky výbor MČ Černová pozývajú  na uctenie si pamiatky otca slovenského národa Mons. Andreja Hlinku pri príležitosti 84. výročia jeho úmrtia.

Soňa Peková: Najdeme v sobě zase hrdost, pevnost a sebeúctu

Další z inspirativních rozhovorů se známou molekulární genetičkou Soňou Pekovou ze dne 7.9.2021.

MUDr. Igor Bukovský informuje

Cenzúra alternatívnych odborných informácií sa činí ....