Zelenský to už svojou aroganciou a požiadavkami preháňa

Zelenský to už preháňa. Včera vynadal západu, že vraj sme "spolupáchatelia utrpenia", lebo nemáme odvahu dodať mu ťažké zbrane a zaviesť devastačné sankcie, ktoré by zničili aj nás.

 Toto si od Zelenského vyprosíme. Pán Zelenský, nie ste svetovládca ani naša modla. Trošku pokory by nezaškodilo... Pravdou je, že nikto nepomáha Ukrajine viac ako západ. Ani Čína, ani India, ani celý zvyšok sveta... Nikto!
Slováci a západ sa stará o ukrajinských utečencov. V mnohých prípadoch je o nich postarané dokonca lepšie, ako o niektorých domácich Slovákov. Ale dobre, pomáhame...
Zo strany ukrajinskej vlády však za najväčšiu poskytovanú pomoc počúvame iba neustálu kritiku, arogantný tón a čoraz trúfalejšie nároky. A Zelenský nás označuje za "komplicov utrpenia".  Zase odtiaľ - potiaľ....
Konfrontačná politika, do ktorej ťahá ukrajinská vláda celý západ však nie je k ničomu dobrá. Akurát sa množstvo utrpenia ešte zväčší.

A to my nepotrebujeme a ani nechceme.
COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Slovenská história a historiografia, naše potiaže s národnými dejinami

„.... človek bez svedomia je koža biedna, daromná, národ bez vedomosti historickej o sebe a predkoch svojich je hromada koží otrockých“ (Ľudovít Štúr)

Protipandemické opatrenia sú viac o biznise, ako o ochrane zdravia ľudí a verejného záujmu

Vyhlásenie ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského o tom, že na Slovensku nemieni rozvíjať vlastnú politiku, ale bude slepo poslúchať „vedecké názory, fakty a doporučenia farmafiriem“ už zdvihlo zo stoličky nie jedného Slováka.

Hľadá sa slovenská diplomacia

Tlačová konferencia strany SMER - SD

Naše myšlienky sú zradné, nemáme daňový systém

Viaceré tlačené médiá priniesli úvahy o daniach.