Laboratóriá v USA nemôžu nájsť COVID-19 ani v jednom z 1 500 pozitívnych testov

Klinický vedec a imunológ-virológ z laboratória v južnej Kalifornii hovorí, že spolu s kolegami zo 7 univerzít žalujú CDC za masívne podvody.

Dôvod: v žiadnej z 1500 vzoriek ľudí s ,,pozitívnym  testom ” nebolo možné zistiť  Covid-19. Jednoducho sa zistilo, že takmer VŠETCI ľudia majú chrípku A, a v menšej miere chrípku B. To je v súlade s predchádzajúcimi zisteniami iných vedcov, o ktorých sme niekoľkokrát informovali.

Dr. Derek Knauss: „Keď sme s laboratórnym tímom podrobili 1 500 údajne pozitívnych vzoriek Covid-19 Kochovým postulátom a vložili ich pod elektrónový mikroskop, nenašli sme ŽIADNY Covid ani v jednej z 1500 vzoriek. Zistili sme, že takmer vo všetkých 1 500 vzorkách bola predovšetkým chrípka A a v niektorých chrípka B, ale žiadne prípady Covid.


Ani na jednej zo 7 univerzít ani raz nezaznamenali COVID !
„Keď sme poslali zvyšné vzorky na Stanford, Cornella a niekoľko laboratórií na Kalifornskej univerzite, prišli s rovnakým výsledkom: ŽIADN COVID. Našli chrípku A a B. Potom sme všetci požiadali CDC o životaschopné vzorky Covidu. CDC uviedlo, že ich nemôže dať, pretože tieto vzorky nemajú. “
„Takže sme všetkými našimi výskumnými a laboratórnymi prácami dospeli k tvrdému záveru, že Covid-19 bol imaginárny a fiktívny. Chrípka sa začala nazývať „Covid“ a väčšina z 225 000 úmrtí bola spôsobená sprievodnými ochoreniami, ako sú srdcové choroby, rakovina, cukrovka, pľúcny emfyzém atď. Dostali chrípku, ktorá ešte viac oslabila ich imunitný systém, a zomreli.


„Tento vírus je fiktívny“
“Stále hľadáme jednu životaschopnú vzorku s Covid-19, s ktorou by som mohol pracovať. My, ktorí sme vykonali laboratórny test s týmito 1500 vzorkami na 7 univerzitách, teraz žalujeme CDC za podvody s Covid-19.
CDC nám stále neposlalo životaschopnú, izolovanú a očistenú vzorku Covid-19. Ak nemôžu alebo nedodajú, potom hovorím, že neexistuje covid-19. Je to vymyslené.”

,,V štyroch výskumných prácach popisujúcich genómové extrakty vírusu Covid-19 sa nikdy nepodarilo izolovať a vyčistiť vzorky. Všetky štyri články popisujú iba malé kúsky RNA, ktoré sú dlhé iba 37 až 40 bázových párov . TO NIE JE VÍRUS. Vírusový genóm má bežne 30 000 až 40 000 bázových párov . “
„Keď je Covid-19 údajne všade tak zlý, ako je možné, že ani jedno laboratórium na svete tento vírus úplne neizolovalo a nevyčistilo? Dôvodom je, že vírus nikdy nenašli. Jediné, čo kedy objavili, boli malé kúsky RNA, ktoré napriek tomu neboli identifikované ako vírus. Máme teda do činenia s ďalším chrípkovým kmeňom, ako každý rok. Covid-19 neexistuje a je fiktívny. “
„Verím, že Čína a globalisti vytvorili tento podvod s Covidom (chrípka maskovaná ako nový vírus) s cieľom vytvoriť globálny tyranský a totalitný kontrolný policajný štát. Táto intriga zahŕňala aj masívne volebné podvody s cieľom zvrhnúť Trumpa. “


CDC sama priznáva, že nemá identifikovateľný vírus
Hlboko ukryté v oficiálnom dokumente o Covid-19 CDC už v lete 2020 s hrôzou priznalo, že nemá merateľný vírus: “Keďže v súčasnosti nie sú k dispozícii žiadne kvantifikované (= merané) izolované vírusové objekty 2019-nCoV…” (strana 39 diagnostického panelu RT-PCR RT-PCR v reálnom čase v reálnom čase” (13. júla) Inými slovami, CDC ako jeden z popredných zdravotníckych orgánov na svete nemohol a stále nemôže preukázať vírus.
https://www.fda.gov/media/134922/download


O vedecky úplne odhalenom, ale stále nehanebne zneužívanom teste PCR, CDC pod názvom „obmedzenia“ napísalo: „Detekcia vírusovej RNA nemôže preukázať prítomnosť infekčného vírusu alebo to, že pôvodcom klinických symptómov je 2019-nCoV . “A navyše:„ Tento test nemôže vylúčiť iné choroby spôsobené inými bakteriálnymi alebo vírusovými patogénmi. “
Inými slovami, nemôžeme dokázať, že ľudia, ktorí ochorejú a sú hospitalizovaní a veľmi príležitostne zomrú, boli nakazení novým koronavírusom SARS-CoV-2, ani nemôžeme dokázať, že im to spôsobil nový vírus s názvom Covid-19. Môže to byť rovnako ľahko iný vírus a iné ochorenie. (A keďže všetky príznaky, vrátane ťažkej pneumónie, bez problémov zodpovedajú tomu, čo môže chrípka spôsobiť historicky u zraniteľných ľudí… “Ak to vyzerá ako kačica a chodí ako kačica, je to kačica.”)


Odmena 265 000 dolárov za demonštráciu koronavírusu
Začiatkom tohto roka nemecký tím Samuela Eckerta a fond Isolate Truth Fund prisľúbili odmenu vo výške najmenej 265 000 dolárov pre akéhokoľvek vedca, ktorý môže poskytnúť nezvratný dôkaz o tom, že vírus SARS-CoV-2 bol izolovaný, a preto existuje. Tiež poukázali na to, že ani jedno laboratórium na svete zatiaľ nedokázalo izolovať tento korónový vírus.
Áno, systémoví vedci tvrdia, že majú, ale táto „izolácia“ pozostáva iba zo vzorky z ľudského tela, ktorá je „polievkou“ plnou rôznych druhov buniek, zvyškov vírusov, baktérií a podobne. S pomocou (toxických) chemikálií potom človek hľadá niektoré (zvyškové) častice, ktoré môžu naznačovať vírus, ktorý kedysi existoval alebo stále môže existovať, a potom sa to označí ako „dôkaz“.


Kanadský tím tiež nedostal žiadne dôkazy napriek 40 žiadostiam
Koncom decembra 2020 sa uskutočnila podobná iniciatíva ako v Nemecku. Tím okolo kanadskej investigatívnej novinárky Christine Masseyovej predložil zdravotníckym orgánom na celom svete najmenej 40 žiadostí o právo na prístup verejnosti k informáciám s jednoduchou žiadosťou o dôkaz, že vírus SARS-CoV-2 bol izolovaný, a preto je možné jeho existenciu objektívne dokázať. Ani jedna z agentúr a orgánov nebola schopná poskytnúť tieto dôkazy.“Nie je možné preukázať, že SARS-CoV-2 spôsobuje ochorenie nazývané Covid-19”
Dr. Tom Cowan, Dr. Andrew Kaufman a Sally Fallon Morell nedávno zverejnili vyhlásenie o “pokračujúcej diskusii o tom, či je vírus SARS-CoV-2 izolovaný alebo očistený. Ale na základe oficiálnej oxfordskej definície “izolácie” (“skutočnosť alebo stav izolácie alebo odluky, oddelenie od iných vecí alebo osôb, stojaci sám”), zdravý rozum, zákony logiky a pravidlá vedy určujú, že každá nezaujatá osoba musí dospieť k záveru, že vírus SARS-CoV-2 nebol nikdy izolovaný alebo očistený. V dôsledku toho nie je možné potvrdiť existenciu vírusu.”
“Logické a vedecké dôsledky tejto skutočnosti sú, že štruktúra a zloženie niečoho, čoho existenciu nemožno dokázať, nemôže byť známe, vrátane prítomnosti, štruktúry a funkcie hypotetického hrotu alebo iných proteínov. Genetická sekvencia niečoho, čo sa nikdy nenašlo, nemôže byť známa, ani “varianty” (mutácie) niečoho, koho existencia nebola preukázaná. Preto nie je možné preukázať, že SARS-CoV-2 spôsobuje ochorenie nazývané Covid-19.”


Kombinovaný test PCR na korónu a chrípku „pretože nie je takmer žiadny rozdiel“
Nie je prekvapením, že najväčšia biotechnologická spoločnosť na svete, čínska BGI, nedávno spustila nový test PCR, ktorý môže súčasne testovať na chrípku A, B a korónu. Okrem dokázanej skutočnosti uznanej v rôznych súdnych sporoch, že test PCR nemôže dokázať infekciu žiadnym vírusom, vysvetlenie BGI, že obe choroby je tak ťažké navzájom odlíšiť, a preto urobili iba jeden test, hovorí ,,jasnou rečou”. . Možno nie je žiadny rozdiel, „Covid“ je iba iný názov pre „staré známe“ chrípkové vírusy a toto je len ďalší šikovný marketingový trik?


Väčšina ľudí sa nechala oklamať propagandou strachu
Vďaka celosvetovej, vládou riadenej nepretržitej propagande strachu zo strany masmédií väčšina ľudí uverila, že skutočne existuje život ohrozujúci vírus, vďaka ktorému sú ľudia chorí oveľa rýchlejšie a vážnejšie ako sezónna chrípka. Ani ten posledný však preukázateľne nie je. Chrípka A je v rozvinutom svete už roky hlavnou príčinou úmrtí na zápal pľúc.
Ale pošlite ľudí označených za závažných pacientov s Covidom na niekoľko JIS, neustále ich kamerujte, poučte niekoľkých lekárov, aby diskutovali iba o najhorších prípadoch, a máte „televíznu pandémiu“. Argument „robíme to, pretože v opačnom prípade bude zdravotníctvo preťažené“, pred časom podkopali samotné vlády tým, že odmietli ponuky ďalších lôžok alebo personálu na JIS, pretože „to nie je potrebné“. (Bol to snáď prvý a jediný prípad, kedy bola pravda povedaná ?)


Oficiálne čísla: nie je sa čoho obávať (ale nikdy sa nevráti do normálu)
Teraz, keď aj oficiálne údaje ukazujú, že po bežnej tradičnej chrípkovej sezóne nie je nič zlé a podľa štatistík EÚ (EuroMOMO) existuje ešte výrazne nižšia úmrtnosť, spoločnosť – ak by išlo naozaj o vírus a verejné zdravie – by sa mala okamžite vrátiť do normálu, aby začala napravovať obrovské škody spôsobené vládnymi politikami.
Ako však viete, nikdy sa to nestane, a to preto, že tento starostlivo naplánovaný pandemický podvod vykonáva ideologickú agendu, “Veľký reset” Svetového ekonomického fóra ,ktorého cieľom je z veľkej časti zničiť spoločnosť a hospodárstvo Západu a potom ju podrobiť globálnej technokratickej diktatúre vakcíny proti zmene klímy, v ktorej sa raz a navždy odstránia všetky naše slobody, občianske práva a práva na sebaurčenie.

globalresearch


Boris Masár

BM : Pokiaľ máte záujem o analýzu krvi ( aj fotografie )očkovaných doporučujem :
https://www.drrobertyoung.com/post/transmission-electron-microscopy-reveals-graphene-oxide-in-cov-19-vaccineszdroj: https://blog.hlavnespravy.sk/27765/je-virus-fiktivny-laboratoria-v-usa-nemozu-najst-covid-19-ani-v-jednom-z-1-500-pozitivnych-testov/
COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Deň hvezdární a planetárií - podujatie sa ruší - aktualizácia

Tradičný Deň hvezdární a planetárií, ktorý sa koná vždy v nedeľu pred jarnou rovnodennosťou, v rámci ktorého bude vo vestibule hvezdárne odhalená socha gen. M. R. Štefánika.

Lipa a slovo

Ak je lipa symbolom vzájomnosti Slovanov, ktorí sa okolo nej zhromažďovali, tak slovo je tým, čo túto vzájomnosť umožňovalo a naďalej umožňuje: natoľko, že mu Slovania  vďačia aj za svoje meno. Tvrdí to náš popredný jazykovedec a etymológ Š. Ondruš.

Ten, kto pracuje, ten kto platí dane a dodržiava zákony, má mať špičkovú bezpečnosť, špičkové zdravotníctvo a špičkové vzdelanie

Do politiky vstupuje preto, aby to bola nezištná služba vo verejnom záujme, vyhlásil dnes na tlačovej konferencii v Bratislave nezávislý kandidát na predsedu Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) a novinár na voľnej nohe Ľubomír Huďo.

Proč chce Británie zaútočit na Rusko

Proč Británie vynakládá miliardy dolarů na dvě nové super letadlové lodě? To je otázka, kterou si klade státní BBC. Nicméně neočekávejte, že vám Britská Blbákovská Corporation poskytne nějaké chytré odpovědi.