Ako môže politik vedieť, že vakcíny sú bezpečné, keď to nevedia ani odborníci?

Známa česká molekulárna genetička Soňa Peková varuje pred očkovaním mRNA vakcínami


 Nikto nevie, čo spôsobia v dlhodobom meradle. Ako môžu politici tvrdiť, že sú bezpečné, keď o tom nie sú presvedčení ani samotní vedci?


Soňa Peková sa v rozhovore na sociálne sieti vyjadrila, že mRNA vakcíny nie sú bezpečné ani prinajmenšom. Očkovanie takýmito experimentálnymi vakcínami dosiaľ nemá precedens. Tento druh vakcín sa nikdy nepoužíval ani vo svete zvierat, nie to ešte vo svete ľudí. Preto nikto nemôže tušiť, čo čo môžu spôsobiť v budúcnosti. Existujú síce nejaké predpoklady z laboratórií, ale sú to všetko len predikcie vedcov.


Podľa jej vyjadrení existuje niekoľko veľmi dobrých recenzovaných článkov o nežiadúcich účinkoch vakcín a o ich biologických charakteristikách, ale žiaľ, v Čechách (a rovnako na Slovensku, pozn. red.) sú takéto články pod prísnou cenzúrou.


V týchto článkoch sa píše o tom, že S-proteín, ktorý sa vo vakcínach vytvára, má vlastnosti, ktoré sa javia ako priónové. To v budúcnosti môže spôsobovať v ľudskom organizme neurodegeneratívne zmeny. Už teraz sa hlási množstvo neurologických komplikácií ako rôzne obrny a podobne. Zatiaľ však vedci nevedia odhadnúť, či tieto komplikácie budú trvalé, alebo príznaky časom vymiznú. Nikto totiž netuší, čo bude o 5 alebo 10 rokov.


    „Je to úplne experimentálna vec, ktorá sa akosi z úrovne vlády a z politickej úrovne tlačí ľuďom, že je to bezpečné. Neviem ako politik môže vedieť že je to bezpečné, keď to nevie ani odborník, ktorý sa v odbore pohybuje roky. Tieto vakcíny sú bezprecedentné, pretože doteraz neboli nikdy použité a v takomto masovom meradle,“ uviedla k bezpečnosti mRNA vakcín Peková.


Vakcinácia sa podľa nej tiež javí ako neefektívny spôsob boja s koronavírusom. Už v minulosti upozorňovala na fakt, a jej slová sa potvrdzujú, že tento vírus bude neustále mutovať a meniť svoju podobu. Pritom ideou vedcov je, aby sa vírus nemenil.


Vyvinutie účinnej vakcíny si vyžaduje roky práce, modifikácií a vylepšovania, aby bola vakcína účinná len na to, proti čomu má bojovať a aby bola dostatočne imunogénna, ale zároveň nie až natoľko, aby vyvolávala autoimunitné ochorenia. Toto sa ale teraz nedialo. Pokiaľ neboli vyrobené už v minulosti, čo ale nechce konšpirovať, tak ide o „rýchlokvasené“ vakcíny. A teda nie bezpečné.


    „Vakcíny sú podľa mňa vec politická. Tie vakcíny niekto vyrobil, do nich zainvestoval a je potrebné ich spotrebovať. Farmapriemysel potrebuje dostať svoju investíciu späť a tí, ktorí ju distribuujú, tak tých svojich 30%. A to je proste veľký tlak, veľká páka,“ vysvetlila na záver príčiny silného tlaku na očkovanie molekulárna genetička Soňa Peková.


COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

MUDr. Igor Bukovský informuje

Cenzúra alternatívnych odborných informácií sa činí ....

Pocta generálovi Milanovi Lučanskému

Spomienka na bývalého policajného prezidenta generála Milana Lučanského.

Česká molekulárna genetička Soňa Peková upozorňuje

Dáta zo zahraničia - z desiatich úmrtí na Covid-19 bolo osem plne vakcinovaných.

Prednáška a diskusia s Petrom Jaškom

Pre tých z Vás, ktorí sa chcete dozvedieť viac o Petrovi Jaškovi, pripomínam, že prednáška a diskusia s Petrom sa koná už dnes večer, 24. apríla 2017 o 20:00 v UPeCe v Bratislave.