Poprava Georgea Busha st. umožnila zánik JP Morgan, Deutsche Bank, Merkelovej

Správa Benjamina Fulforda z 15. 7. 2019

Poprava Georgea Busha st. a jeho manželky Barbory ​​konečne otvára dvere k skutočnému zastaveniu satanskej chazarskej mafiánskej kabaly. Vidno to na základe udalostí všetkých možných druhov, o ktorých informujú už aj korporačné médiá. Rezignácia Trumpovho ministra práce Alexandra Acosta pre jeho účasť na krytí agenta Mosadu, Jeffreyho Epsteina, je len ďalšou kockou domina, ktorá padá. Bude nasledovať prinajmenšom 110 000 ďalších, vrátane širokej škály politikov, celebrít a miliardárov, sľubujú zdroje Pentagonu.


Benjamin FulfordTáto čistka na vrchole svetovej moci pôjde ruka v ruke s masívnou kampaňou na záchranu planéty. „List odporúčaní pre budúcu svetovú agentúru pre plánovanie bol distribuovaný všetkým suverénnym hlavám štátov“, podľa vysokopostaveného zdroja z prostredia európskej kráľovskej rodiny. Zdroj tiež uviedol, že do tohto návrhu pribudol aj plán na znovuzalesnenie územia o rozlohe Spojených štátov a Číny.

Tento návrh podlieha diplomatickému korporačnému/asociovanému tlačovému embargu dovtedy, až kým budú vypracované podrobnosti o jeho štruktúre v súlade s pohybom trhu, uvádza zdroj. Hovorí však, že už bolo rozhodnuté, že projekt bude iba trpaslíkom v porovnaní s čínskou iniciatívou Nová hodvábna cesta v objeme biliónov dolárov.

Svetové finančné trhy, ktoré sa stávajú jednou obrovskou halucináciou so zápornými úrokovými sadzbami a explodujúcimi cenami akcií, budú možno zatvorené a reštartované, ako súčasť príprav, dodáva zdroj.

Skôr, ako to bude možné, však bude potrebné úplné očistenie svetovej mocenskej štruktúry od satanských prvkov, poznamenávajú zdroje Pentagonu a CIA. Táto čistka pokračovala útokom špeciálnych jednotiek na nadáciu Clintonovcov [Clinton Foundation] a ďalšie satanské infraštruktúry, ku ktorému došlo minulý týždeň počas výpadku elektriny na Manhattane, hovoria zdroje.

„Zatiaľ čo Čína možno pritiahne na seba pozornosť médií, NSA, vojskom a Ruskom podporovaná špeciálna jednotka pre kontrašpionáž oslobodzuje SŠA od [satanských] sionistických parazitov, a CIA a FBI budú pykať za svoje zločiny a ochranu Epsteina“, hovoria zdroje Pentagonu.

„So 110 000 žalobami, ktoré budú rozpečatené udalosťami Epstein, výpadok Twittera a zemetrasenie v Kalifornii, razie ICE [imigračný a colný úrad SŠA] prostredníctvom federálnych jednotiek môžu viesť k hromadnému zatýkaniu, pretože Trump vie, že teraz sa rozhoduje o tom, či vyhrá alebo nevyhrá voľby v roku 2020“, povedal jeden zdroj Pentagonu.

Aj keby bol Trump sionistickým agentom, výpad vedený zo spodných a stredných radov vojensko-priemyselného komplexu ho vyrazí z moci ako korok z fľaše šampanského, ak by sa ho pokúsil zastaviť.

Zdroje Pentagonu dodávajú: „Izrael je obkľúčený, pretože bývalý premiér Ehud Barak možno nariadil vydieračské akcie zo strany Epsteina a útoky 11. septembra.“ Zdá sa, že Barak bol znásilnený vojnovým zločincom Benjamínom Netanjahuom a vražedné boje v Izraeli naberajú na intenzite, poznamenávajú zdroje MI6.

Izrael má horúco pod zadkom, pretože „Turecko použije ruské rakety vzdušnej obrany S 400 na to, aby rozbili NATO, na projektovanie moci, ochranu svojich nálezísk zemného plynu v mori pri Cypre a vykázanie Izraela späť do jeho pieskoviska“, hovoria zdroje Pentagonu.

Pseudožidia pod tlakom útočia sami na seba, aby boli prenasledovaní a aby tak bolo možné ospravedlniť agresiu, uvádza sa v zdrojoch Mosadu. Organizácia Hamas, založená Mosadom, teraz preto vyzýva na zabíjanie židov na celom svete (odkaz).

Odkaz židom: Pokoj, nikto vás nejde zabíjať. Budete oslobodení od tisícročia trvajúcej satanskej babylonskej tyranie.

Toto bezprostredne očakávané oslobodenie môže byť vnímané ako tlak na satanistov, ktorý zo všetkých smerov rastie. Zdroje Pentagonu potvrdzujú, že „odhalenia FISA, 9/11, 3/11 [Fukušima] a lety 370/17 Malaysian Air budú odtajnené“.

Signalizujú to vyšetrovania v Deutsche Bank, z ktorých vyplýva, že sa podieľali nielen na financovaní Epsteina, ale aj na praní špinavých peňazí a škandále v Malajzii v súvislosti s vytunelovaním štátneho fondu 1MDB.

Bývalý premiér Najib Razak, ktorý bol zatknutý v tomto škandále zahŕňajúcom spreneveru miliárd dolárov, spieval ako kanárik, hovoria zdroje CIA v juhovýchodnej Ázii. Razak rokuje o dohode a vine a treste, v rámci ktorej vymení svoje tajné spisy o lete 370/17 Malaysian Air za zhovievavosť. Ako dlhoroční čitatelia tejto týždennej zvodky vedia, let 370/17 využil okrem iného aj bývalý americký prezident Barack Obama na jadrové vydieranie svetových lídrov (odkaz1, odkaz2).

Ďalším signálom toho, že tatko Bush už nie je nablízku, aby zamietol záležitosti pod koberec, bolo zabavenie lode, patriacej spoločnosti JP Morgan spájanej s Bushom, s nákladom kokaínu v hodnote 1,3 miliardy amerických dolárov (odkaz).

Pád Busha vytiahol na svetlo aj nemeckom vedený EUSSR. Briti, ako sme spomenuli minulý týždeň, ukázali, že môžu zablokovať európsky prístup do Baltského mora, Stredozemného mora a Suezského prieplavu, keď začnú hrať hádzanú s brexitom.

Európsky GPS systém Galileo bol vyradený z prevádzky, v rámci nátlakovej akcie na kapituláciu EÚ, uvádzajú zdroje Pentagonu (odkaz).

Niet divu, že Angela Hitlerová sa za posledné tri týždne už tretí raz triasla na verejnosti (odkaz).

Nemecké pravicové zdroje hovoria, že ak Merkelová nie je napadnutá elektronickými zbraňami, potom „má vážne zdravotné problémy, ktoré sú spôsobené neurologickým alebo dokonca neurodegeneratívnym ochorením, ako je Parkinsonova choroba alebo dokonca priónová choroba ako kuru. Verejnosť má právo poznať presné dôvody jej triašok“, dodáva zdroj. Môže to byť len stres.

Prepustenie britského veľvyslanca v SŠA minulý týždeň bol podľa zdroja z prostredia britskej kráľovskej rodiny tiež súčasťou prudkých stretov. „Prepustili sme nášho vyslanca vo Washingtone pre urážku rodiny Farneseovcov [Pentagon].“ Ignorujte prosím nezmysly, ktoré zverejňujú.

Tento zdroj tiež poskytol pohľad na infiltráciu satanistov najvyšších európskych mocností:

Tento zdroj nám poskytol aj vhľad do infiltrácie satanistov v najvyšších európskych mocenských kruhoch:

„Skutočne, je to dosť hrozné, ale je to kult a, ako vieme, náboženský fanatik. Všetci fanatici sú mimo prostredia veľmi pokrokovej psychiatrie smrtiaci a nebezpeční na to, aby sa s nimi vysporiadali. Mimochodom, aj [bývalý britský premiér] Tony Blair bol kompromitovaný, aby bol úplne ovládaný satanským kultom deviateho kruhu, v sídle Matiek temnoty [Mothers of Darkness] v Európe. Myslíme si, že to bol tento incident, ktorý bol použitý v ilegálnej anglo-americkej vojne v Iraku. Veľa z toho, čo uvádzate, je príznakom celkovej hniloby na najvyššej úrovni svetovlády, ktorej som čelil.“

Spomeňte si: Tony Blair a George Bush ml., obaja išli po skončení svojej funkcie na súkromný rozhovor s pápežom Benediktom XVI., posmešne nazývanom Maledikt, aby požiadali o ochranu pred trestným stíhaním za svoje zločiny v Iraku. Pozrite sa na túto fotografiu Maledikta (alebo jeho ľubovoľnú inú fotografiu) a uvidíte čisté zlo. Vyzerá to, akoby bol ovládaný zlou entitou (odkaz).

Svetové inštitúcie sú „veľmi nefunkčné a boli masívne kompromitované západnými rodinami, ktoré, aby boli celkom úprimní, to buď jednoducho vzdali, alebo považovali svoje nové generácie za úplne neschopné, ako sa to stalo u Rothschildov, ktorého som nahradil“, povedal kráľovský zdroj.

„Vo vládnucej triede sveta existoval prvok, ktorý bol veľmi lenivý – bola to skutočne mafia – a veci sa teraz zmenili, alebo sa prinajmenšom zmenila trajektória“ dodal.

Prenos moci na najvyššej úrovni západných inštitúcií umožňuje odhaľovanie a zatýkanie verejnosti, na čom sa zhodujú tento a ďalšie zdroje.

Poslednou kockou domina, ktorá padne, by mohlo byť Japonsko. Tu sa kŕčovite pridŕža moci zločinecká vláda, ktorá vládne prostredníctvom falošných prieskumov verejnej mienky, zmanipulovaných volieb, sfalšovaných ekonomických štatistík, vrážd a úplatkov. Vo voľbách do parlamentu 21. júla pravdepodobne opäť zvíťazia. Osoba, ktorá priviedla túto vládu k moci, Richard Armitage, je mŕtvy muž. Tento vrah a drogový dealer, bratranec Barbary Bushovej a agent Busha st., stratil svojich vysokopostavených patrónov. Čo sa týka Japonska, „bude to náhle a absolútne“, hovoria zdroje ázijskej tajnej spoločnosti.

Armáda Spojených štátov, ktorá ovláda Japonsko, sa chystá prepustiť zločineckých japonských obchodníkov ako Armitage, Michael Greenberg a Gerald Curtis. K tomu však dôjde až po uprataní Spojených štátov, konštatujú.

Medzitým sa americká armáda verejne pripravuje na pokračovanie svojej existencie, aj keď vláda Korporácie Spojené štáty zbankrotuje. Už presvedčili Kuvajt, aby spolupracoval spoločne so Saudskou Arábiou. Teraz pracujú na tom, aby aj Japonsko platilo viac (odkaz1, odkaz2).

Vo finále bude rusko-americká vojenská aliancia, ktorá nahradí NATO, uviedli zdroje v Pentagone. Táto zjednotená „kresťanská“ aliancia by potom rokovala s Ázijčanmi o svetovom mieri. Britské zdroje z prostredia kráľovskej rodiny sa v tomto zhodujú a dodávajú: „Po uzavretí dohody sa veci zvyčajne dejú veľmi rýchlo, takže držte si klobúky.“

Ako vždy však upozorňujeme čitateľov, aby uverili až vtedy, keď to uvidia. Trump napríklad ešte stále nesplnil svoj sľub, že odhalí pravdu o 9/11.

Svet čaká a vyžaduje verejný proces s vysokopostavenými zločincami na spôsob Norimberských procesov. Bolo by dobrým začiatkom vidieť ľudí ako Hillary a Billa Clintonových, ako sú vláčení v putách.

Preklad z nemčiny ďurino, júl 2019

Zdroj: benjaminfulford.net a ďalšie stránky

zdroj: http://prekladyodlesa.sk/poprava-georgea-busha-st-umoznila-zanik-jp-morgan-deutsche-bank-merkelovej

Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Oblečme si dresy

Slovo je hlavný nástroj dorozumenia. Dokáže vyjadrovať porozumenie, lásku, priateľstvo a sympatie. Môže však vyjadrovať aj opovrhnutie a nenávisť a môže byť aj zbraňou.

Slováci gólmi Slafkovského, Takáča a Regendu zdolali Švédov

V sobotnom dueli o tretie miesto na olympijskom turnaji v Pekingu zvíťazili Slováci nad Švédskom 4:0 a vybojovali bronzové medaily. Dosiaľ bola slovenským maximom v ére samostatnosti štvrtá priečka na ZOH 2010 vo Vancouveri.

Diagnóza našej doby

Nestáva sa  často, aby blog mladej študentky vyvolal takú hystériu ako v prípade Lívie z bilingválnej sekcie gymnázia v Spišskej Novej Vsi.

PAMӒTNÁ TABUĽA BISKUPOVI PAVLOVI M. HNILICOVI, SJ v rodnom Uňatíne

Biskup Pavol Hnilica, ktorý je pochovaný v trnavskej Katedrále sv. Jána Krstiteľa, má od nedele 25. septembra 2022  pamätnú tabuľu aj v rodnej obci. Pavol ako mladý jezuitský klerik bol vysvätený za kňaza tajne v Rožňave 29. septembra 1950. Po 72 rokoch od tejto udalosti – zrodu „tajnej“ umlčanej Cirkvi – si pamätnou tabuľou na miestnom Kostole Krista Kráľa svojho rodáka pripomenula rodná obec Uňatín, ktorá je súčasťou farnosti Bzovík (okres Krupina).