Hrdí na rodinu už túto sobotu 20/7/2019 v Bratislave

View Comments
20. júla 2019 o 14:30 hod sa stretneme v Bratislave už na ôsmom pochode Hrdí na rodinu. Teraz je ten správny čas pozvať SMSkami svojich priateľov na pochod.

Už sedem ročníkov Pochodu Hrdí na rodinu ukázalo, že našim spôsobom nie je protest či nenávisť. V deň gay pridu chceme  byť svedkami, lebo pravda, že všetky deti potrebujú otca a mamu je stále príťažlivá. Si otcom rodiny?  Si nenahraditeľný pre svoje deti. Si mama?  Nie je tu nikto na svete, kto by ťa mohol tvojej dcére či synovi nahradiť. Každý si zaslúži láskavú odpoveď.  

Pochod začne na Rudnayovom námestí pred katedrálou sv. Martina, kde  bude hudobný program a pre deti balóniky. Nemáme žiadne transparenty, ale prídeme v červených tričkách. Kto by túžil po červenom tričku s nápisom bude si ho môcť zabezpečiť asi pol hodinku pred zhromaždením. Je ich iba 600 takže, kto skôr príde, ten skôr melie. Začneme pochod krátkym okruhom s deťmi po pešej zóne v Starom meste a potom sa vrátime ku katedrále.

Viete nám pomôcť pri tvorbe programu s deťmi, ste muzikanti alebo máte bubny? Toto by nám fakt pomohlo. Prihláste sa tu ako dobrovoľníci: http://hrdinarodinu.sk/

Ešte raz, teším sa na stretnutie s Vami.

Pozrite si krátke záznamy s minulého pochodu:
Nuž a pre orientáciu  v súčasnom marazme, pridáva redakcia Slovenského slova myšlienky Mariána Kuffu:

Kázeň o.Kuffu - Hrdí na rodinu 14.7.2018


Anton Chromík,
predseda Aliancie za rodinu
 

PS: Otec biskup Haľko bude 20.7.2019 o 13:00 hod. v katedrále sv. Martina slúžiť sv. omšu pre rodiny. Pozýva Vás.

Aliancia za rodinu | Gorkého 15, 811 01 Bratislava, bankové spojenie SLSP a.s., č. ú. IBAN: SK7509000000005052725743