Tak sa pozrime, akí sme inteligentní

Začali sme sa inteligentne vykynožovať od časov židovsko-bolševíckej ruskej revolúcie.


Zrazu marxismus-leninizmus a neoliberalizmus sa stali najvyššou inteligenciou ľudstva. Agenti satana nám začali nahovárať že najvyššia tvorivá vesmírna inteligencia - Boh - nejestvuje. Že sú to iba rozprávky pre staré baby. Manželstvo a rodina je prežitok. Deti sú nepriatelia našej vysokej materiálnej kultúry. Láska je prežitok minulosti. Naše deti sú majetkom štátu. Ani deti nevlastníme, ani majetok nevlastníme. Roľník, ktorý nás vždy živil je nepriateľ pokroku.


Utekajte do miest, do priemyslu! Dnes to vyzerá tak, ze zábava je to najdôležitejšie. A zo zábavy najdôležitejší je sex. Už aj dôstojnosť kňazov upadla. No dobre, zmaterializovali sme sa inteligentne presne podľa noriem marxizmu-leninizmu. Alebo dnes podľa neoliberalizmu. Máme život na vyššej úrovni. Odhodili sme Boha do koša na smeti. Človek s miliónmi je to najvyššie. Ideológie ako marxizmus, nacizmus, neoliberalizmus stali sa nám modernou bibliou. Majú byť pre človeka to najdôležitejšie. Boh nejestvuje. Boh je mŕtvy. Materiálny človek je to najvyššie vo vesmíre. Deti nie sú potrebné. Láska nie je potrebná. Dosiahli sme dobu, keď nám v starobe nemá kto podať pohár vody. Čakáme Krista aby vyhnal tú plevel bičom z chrámu? Ten jeden príklad nám nestačil?


Musíme dovážať ľudí z Afriky a Ázie (otrokov?) inak náš priemysel zahynie. A čudujeme sa ako malé teliatka keď nám okupujú našu starobilú vlasť. Tak sme vysoko inteligentní až sme z toho osprosteli. Stratili sme zdravý sedliacky rozum. Už si určujeme aj náš rod. Už sme sa povýšili na materialistických bohov. Peniaze sú boh. Odmietame sami seba tak ako nás Boh stvoril. Lebo pre nás Európanov Boh je zase mŕtvy. Prvý raz bol mŕtvy za tzv. francúzskej antikresťanskej revolúcie, druhý raz za tzv. ruskej antikresťanskej revolúcie. Za dnešnej antikresťanskej revolúcie tých čo zostali musíme doraziť. Dnes nie je korektné byť normálnym, samostatne mysliacim človekom.


Zabíjame sa. Sme už tak zdegenerovaní, veda tak postúpila, že sa sami seba zabíjame. Otravujeme naše ľudské a iné organizmy našej planéty. Zabúdame, že planétu Zem nám dal Boh nie do vlastníctva, ale iba do spravovania. Seba a všetkých na našej planéte klamúci vedci nie sú spokojní s prírodou, už robia otravy nazývané Geneticky Modifikované Organizmy. Oni si namýšľajú, že ich inteligencia stojí nad Inteligenciou vesmírneho Boha. Namyslenosť, lži, rôzne švindle sa stavajú dnešnou vedou. Už nielen dynamit, nielen pušný prach, nielen nukleárne zbrane omámili mozgy dnešných vedcov a politikov, už aj elektromagnetizmus a iné satanské otravy planéty ničia človeka a prírodu. Zabíjame seba a všetko okolo nás. Boh nás na to nestvoril. Ľudia sa opíjajú pre seba vyrobenou otravou. Zobudí sa ľudstvo zo svojej smrteľnej opitosti, namyslenosti? Celá planéta by sa mala modliť: Bože, zadrž človeka od sebazáhuby!

Jerry Krupa

COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Najvyšší ústavní činitelia „nevedia“ ako zrušiť Istanbulský dohovor

Harabin im vysvetlil čo majú robiť. Otázne je, či to chcú pochopiť, alebo hrať ďalej na občana divadlo.

Pred bránami Európy stojí invázna armáda mladých agresívnych mužov

Včerajšie spravodajstvo „udalostí dňa“ o situácii na gréckych hraniciach bolo silne na hranici znesiteľnosti a identickej úrovni ako tvrdá postojová žurnalistika na vrchole utečeneckej krízy v rokoch 2015/16: Novinári na mieste stlačili slzné žľazy osvedčeným manierom a pokúšali sa tak ako zvyčajne morálne framovať znepokojivé obrazy obrovských zástupov „vojnových utečencov“, navážaných podľa plánu do autobusov –  podprahový tenor: Skutočným zločinom je, ak nebude o nich okamžite postarané a budú nechaní napospas.

Postačí napísať záverečnú prácu?

Vo vypočúvaní uchádzačov o posty ústavných sudcov zaznela aj téma originality kvalifikačných prác na vysokých školách. Bystrického uchádzača poslanci cvičili aj ohľadne práce z jeho univerzity. Popri inom uviedol, že v súčasnosti je veľa dostupnej literatúry o tom, ako sa majú písať záverečné práce.

Slovo ku krajanom slovenským

Nový rok, nové šťastie! Nový rok, nový oddiel života! Mnoho veru značí rok v živote človeka, mnoho aj v živote národov. V hodinu povstane úmysel dobrý, v inú dozrie a v tretiu sa vykonáva, a koľko dní, koľko hodín v roku!