Ako komunikujú médiá?
Vyše rok a pol žijeme v čase celosvetovej pandémie. Ako o nej komunikujú slovenské médiá? Dostanú v nich priestor aj iné hlasy, ako tie, ktoré propagujú očkovanie?
Add a comment

Čítať ďalej...

Prečo IVERMEKTÍN nefunguje? Prečo PYRIDOXÍN môže fungovať. FRUKTÓZA ešte raz
Ivermektín nefunguje – vyhlasujú experti ČLS JEP, ktorej som hrdým členom v sekcii o mikrobióme, teda České mikrobiómové společnosti, ale toto stanovisko by som si dovolil zásadne rozporovať oficiálne stanovisko pod hlavičkou Česká společnosť anesteziologie, resuscitace a intenzívní medicíny.
Add a comment

Čítať ďalej...

Laboratóriá v USA nemôžu nájsť COVID-19 ani v jednom z 1 500 pozitívnych testov
Klinický vedec a imunológ-virológ z laboratória v južnej Kalifornii hovorí, že spolu s kolegami zo 7 univerzít žalujú CDC za masívne podvody.
Add a comment

Čítať ďalej...

Vitamín D mohol zachrániť stovky/tisícky životov

Vitamín D a redukcia hmotnosti mohli zachrániť stovky, skôr až tisícky životov! Kto je zodpovedný za to, že sa v tom neurobilo vôbec nič?

Add a comment

Čítať ďalej...

Ako môže politik vedieť, že vakcíny sú bezpečné, keď to nevedia ani odborníci?
Známa česká molekulárna genetička Soňa Peková varuje pred očkovaním mRNA vakcínami
Add a comment

Čítať ďalej...

Čo chýba a čo potrebujú ekonomika SR aj EÚ?

Aby som čitateľovi priblížil význam nadpisu, musím uviesť toto. Deutsche Bank AG, ako čitateľ iste vie, je medzinárodná banka, ktorá zamestnáva viac ako 67 500 zamestnancov. Jej riaditeľstvo sídli v Nemecku vo Frankfurte nad Mohanom. Deutsche Bank je jedna z najväčších bánk na svete z hľadiska  výnosov a zisku.

Add a comment

Čítať ďalej...

Vláda nemá premyslenú fiskálnu politiku

Verím, že čitateľ už čítal, či počul, že minister už ohlásil zvýšenie dane z nehnuteľností. Odôvodňuje to tým, že Slováci nedosahujú priemernú úroveň podielu majetkových daní v rámci členských krajín EÚ na HDP.

Add a comment

Čítať ďalej...

Vie vláda dôsledky svojich rozhodnutí?

Občania denne vidia nezhody medzi parlamentnými stranami, a to hlavne zásluhou tých, ktorí sa stali členmi vlády. Matovič robil najskôr rozruch ako predseda vlády a teaz ho robí ako minister financií.

Add a comment

Čítať ďalej...

Klamstvo a Pravda: Vyhrá ten, kto vydrží dlhšie!
MUDr. Igor Bukovský, PhD. reaguje na súčasnú situáciu.
Add a comment

Čítať ďalej...

Čo bude s eurom?

Dostalo sa mi do rúk viac ako 260 stranové dielo: Joseph Eugene Stiglitz  The Euro How a Common Currency Threatens the Future of Europe, v preklade Euro ako spoločná mena ohrozuje budúcnosť Európy. J. E Stiglitz je americký ekonóm, profesor Kolumbijskej univerzity. Je nositeľom Medaily Johna Batesa Clarka a Nobelovej ceny za ekonómiu. Zastával funkciu viceprezidenta a hlavného ekonóma Svetovej banky. Zaoberá sa najmä problematikou ekonomického rozvoja a globalizačných procesov vo svetovej ekonomike.

Add a comment

Čítať ďalej...

Biodiverzita a život

Ekosystém a klíma sú základné pre jav, život, rozmanitosti života i zánik živých bytostí na planéte Zem. Poukazujúc na to analyzujú sa predpoklady pre udržateľnosť biodiverzity a jej vplyv na diania i bezpečný život.

Add a comment

Čítať ďalej...

COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Hlboké oslávilo Hurbana

Rok 2017 bol v Matici slovenskej a v Trnavskom samosprávnom kraji rokom Hurbana.

Aj Slováci idú 26.11.2016 do Berlína

Pozývame všetkých vlastencov Európy na 100. večerný pochod do Berlína pre záchranu nášho kontinentu, našich národov, teda aj nás Slovákov.

Oblečme si dresy

Slovo je hlavný nástroj dorozumenia. Dokáže vyjadrovať porozumenie, lásku, priateľstvo a sympatie. Môže však vyjadrovať aj opovrhnutie a nenávisť a môže byť aj zbraňou.

Arcibiskup trnavskej diecézy Mons. Ján Orosch otvorene hovorí na tému kresťanstvo a liberalizmus a o potrebe voliť morálneho kandidáta

V súvislosti s voľbami dávam do pozornosti záznam dnešnej omše, vysielanej LUX TV, v ktorej pán arcibiskup trnavskej diecézy otvorene hovorí na tému kresťanstvo a liberalizmus a o potrebe voliť morálneho kandidáta:

 
Odber noviniek na stránke