Demonštrácia proti NATO už tento štvrtok

Už tento štvrtok 29. novembra o 17. hodine na Rybnom námestí v Bratislave (na opačnom konci Hviezdoslavovho námestia než je staré Národné divadlo) pri Morovom stĺpe sa bude konať ďalšie stretnutie občanov, ktorí nesúhlasia s rozmiestňovaním NATO a jeo aktivitami na našom území.

Mierny posun miesta konania súvisí s vianočnými trhmi na Hviezdoslavovom námestí.

Príďte! Pokračovanie demonštrácií proti základniam NATO na Slovensku je dôležitejšie než doteraz. Naši rečníci vás o tom presvedčia.

USA odstupujú od zmluvy o zákaze rozmiestnenia rakiet stredného a krátkeho doletu a budú rozmiestňovať čoraz viac rakiet proti Rusku čo najbližšie k jeho hraniciam, čiže aj na Slovensku. Potom sa ale Slovensko stane ešte viac cieľom už preventívnych ruských rakiet.

Nech si Američania bojujú svoje vojny na svojom území. My nebudeme zomierať za Američanov! Príďte 29. novembra na Rybné námestie a posielajte tento oznam ďalej!


Organizačný výbor


zdroj: http://www.srspol.sk/clanek-demonstracia-proti-nato-uz-tento-stvrtok-17937.htmlCOVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Kto nám robí dlhy?

V minulej úvahe som naznačil hĺbku problému ekonomického vyrovnávania, keďže v SME mal J. Solana článok a v ňom podnadpis Venujme sa nerovnosti. Je to náročný ekonomický problém, ktorý nezvládneme bez ekonomickej teórie.

Európska únia bez ruských zdrojov neprežije

Peter Staněk vysvetľuje ekonomické súvislosti a dopady, ktoré svet môže čakať.

Ekonomický pohyb v EÚ

Keď čítam, či počúvam diskusie o súčasnej spoločnosti EÚ a problémoch, ktoré nás ťažia, som z toho smutný.

Z osudov slovenských geografických názvov (8)

Geografické názvy zo slovného základu -treb