Nemý výkrik - pred NRSR 13. júna 2018

Dnes sme sa mnohí stretli pred parlamentom a vydali ste svedectvo a bolo to úžasné.

Dozvedeli sme sa, že zajtra 13.6.2018 o 10:45 hod sa vysoko pravdepodobne bude hlasovať v parlamente o zákone, ktorý môže zachrániť množstvo životov. Parlament zas môže všetko zmeniť, ale my sa nevzdáme a znovu sa zídeme pred parlamentom na úplne tichej demonštrácii Nemý výkrik, aby sme sa postavili proti zabíjaniu nenarodených detí.

Ak môžete, príďte aspoň o pár minút skôr, aby nás videli aj naši zástupcovia, ktorí budú prichádzať do parlamentu. Budeme opäť ticho stáť s detskými topánočkami pred sebou alebo so sviečkou pár minút, koľko kto môže. Nebudeme spievať, rozprávať nahlas, z úcty k deťom budeme svedčiť iba tichým postojom. To ticho bude kričať. Pokyny sú v pozvánke, prosím, pozrite si ju.S úctou

Anton Chromík
Aliancia za rodinu
 
Stanislav Gunčaga
Asociácia Otca mamu deťom


zdroj: Aliancia za rodinu <Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.>

COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Z osudov slovenských geografických názvov (2)

Naozaj neostala ani stopa po zaniknutom vodnom toku Plazov?

Väčšina štandardných máp alebo mapových diel obsahuje zložku polohopisnú a zložku popisnú, ktorej súčasťou je aj názvoslovná zložka.

Na margo zásahu NAKA - ako to vidí JUDr. Harabín

Ako reakciu na známy zásah NAKA proti dievčaťu Sheile , pričom podobný čin - tentoraz voči kresťanom, zostal bez odozvy /socha Panny Márie pred hákovým krížom v scénke pre deti/, sme siahli do archívu pána JUDr. Haranína zo dňa 25. 10. 2016.

Slovensko zaradili medzi zdravotne najbezpečnejšie krajiny

Deep Knowledge Group na základe verejne dostupných dát zaradila Slovensko medzi najbezpečnejšie krajiny sveta v súčasnej koronakríze.

Zvoľte si prezidenta - konečné výsledky prieskumu

Priebežné výsledky prieskumu verejnej mienky pred marcovými voľbami prezidenta SR. Prieskum bol spustený 27.01.2019.
Voľby "naostro" vo volebných miestnostiach sa uskutočnia nasledovne: prvé kolo volieb bude dňa 16. marca 2019, druhé kolo 30. marca 2019.