ĽSNS odsudzuje zabitie malého Alfieho Evansa vo Veľkej Británii

V sobotu 28. apríla 2018 zomrel v britskej nemocnici v Liverpoole malý chlapec Alfie Evans, ktorý trpel závažnou nervovou chorobou (viac sa dočítate tu).


Chladnokrvne ho odpojili od prístrojov, ktoré ho držali pri živote. Na tejto smutnej udalosti je však najzarážujúcejšie to, že nemocnica vo Veľkej Británii nedovolila rodičom previesť svoje choré dieťatko do inej nemocnice v Taliansku, ktorá sa ponúkla, že sa život ich chlapca pokúsi zachrániť s využitím iných liečebných metód, než aké používajú vo Veľkej Británii. Ešte morbídnejšie však bolo rozhodnutie britského súdu, ktorý rozhodol, že chlapec musí zostať ležať až do svojej smrti v danej britskej nemocnici aj napriek tomu, že mu táto nemocnica nedokáže pomôcť. K dverám jeho izby postavili policajtov a čakali, kým sa neudusí alebo nezomrie od vyhladovania. Chlapček sa tak ocitol v modernom koncentračnom tábore, odkiaľ nebolo úniku.

ĽS Naše Slovensko považuje takýto postup britského zdravotníctva a justície za mimoriadne brutálny a bezcitný. Právny a zdravotnícky systém krajiny, ktorý umožňuje, či dokonca priamo nariaďuje smrť dieťaťa a nedovolí rodičom ani len skúsiť preniesť svoje dieťa na liečbu do inej nemocnice považujeme za chorý a zdegenerovaný. Tento tragický prípad je len ďalším z dôkazov šírenia tzv. kultúry smrti, ktorá ochromila celý západ a postupne sa dostáva aj k nám. Táto kultúra smrti je charakterizovaná absolútnou neúctou k ľudskému životu, drastickým presadzovaním neobmedzených potratov a eutanázií, kladením egoistických a ekonomických záujmov nad životy bezbranných ľudí, či dokonca detí.

Keď na Slovensku zavraždili investigatívneho novinára Jána Kuciaka, tak mainstreamové médiá túto vraždu okamžite pripísali skorumpovanému a mafiánskemu systému, ktorý na Slovensku v súčasnosti vládne. Novinári žiadali okamžitú výmenu vlády. Rovnako je však malý Alfie Evans obeťou zdegenerovaného právneho a zdravotníckeho systému západných krajín. Mainstreamové médiá sú však zrazu ticho.

Keď sa vo Veľkej Británii niekto údajne pokúsil otráviť dvojitého agenta Sergeja Skripaľa, tak západné krajiny žiadali od Slovenska, aby sme v rámci „solidarity“, bez predloženia akýchkoľvek dôkazov okamžite vyhostili ruských diplomatov zo Slovenska. Teraz, keď bol malý Alfie Evans v mene rozsudku Veľkej Británie de facto odsúdený na smrť je namieste otázka, či by sme v rámci rovnakej solidarity s rodičmi Alfieho Evansa nemali dočasne vyhostiť zo Slovenska britských diplomatov.

Ako člen Zahraničného výboru NR SR za ĽS Naše Slovensko budem požadovať predvolanie veľvyslanca Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska na Slovensku do NR SR a budem žiadať od neho vysvetlenie brutálneho postupu britského zdravotníctva a justície. Ak nás môžu západné krajiny neustále kritizovať a poučovať o ľudských právach, tak máme rovnaké právo aj my voči nim! Najmä ak sa jedná o krajiny, ktoré agresívne napádajú suverénne štáty (nedávne bombardovanie Sýrie) a v mene „pokrokového“ liberalizmu legalizujú zabíjanie nevinných detí.


Bc. Ján Kecskés
poslanec NR SR
člen Zahraničného výboru NR SR

zdroj: http://www.naseslovensko.net/nase-nazory/vyhlasenia/dalsia-obet-kultury-smrti-zapadu-ls-nase-slovensko-odsudzuje-zabitie-maleho-alfieho-evansa-vo-velkej-britanii/

obrázok - titulka. www.magnificat.sk
COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Pašovanie migrantov z Afriky do Talianska!

VIDEO: Frontex uvoľnil výbušné zábery z Dronu, ktoré zachytávajú pašovanie migrantov z Afriky do Talianska!

Predlžuje sa dĺžka výnimky po prekonaní ochorenia COVID-19

Výnimka týkajúca sa časového intervalu po prekonaní ochorenia COVID-19 sa predlžuje z troch mesiacov na 180 dní.

Díky Slovensko, díky, Maďarsko

Originálním způsobem se rozhodli poděkovat Slovensku a Maďarsku za jejich postoj k uprchlické krizi zástupci iniciativy Islám v ČR nechceme.

Čo má urobiť vláda pre ekonomiku?

Celé Slovensko má konkrétne skúsenosti, ako sa zaangažovala celá vláda do riešenia problémov, ktoré nám spôsobil COVID-19.